Участник:Elch — различия между версиями

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск
Строка 42: Строка 42:
  
 
===== Історії =====
 
===== Історії =====
 
 
У даній творчій роботі мені б хотілось вам розповісти історію про тульпу.
 
З початку вам потрібно зрозуміти, що ж означає це поняття.
 
Тульпа — стійка форма галюцинації. Виникає під дією відчуттів індивідуума, при яких свідомість розширюється і трансцедентується за просторово-часові межі.
 
===== Історія 1 =====
 
В минулому році я шість місяців брав участь, як мені сказали, в психологічному експерименті. Я знайшов оголошення в місцевій газеті про пошук творчих людей, які хочуть добре заробити, і так як це було єдине оголошення, яке підходило під мою кваліфікацію, я подзвонив їм, і мені призначили співбесіду.
 
Мені сказали, що все, що мені потрібно робити – це сидіти в кімнаті з прикріпленими до голови датчиками, які будуть фіксувати роботу мого головного мозку. Перебуваючи в кімнаті, я повинен був подумки представляти свого двійника. Вони назвали це "Тульпа".
 
Мені здалося, що це досить легко, і я погодився, як тільки дізнався, скільки мені за це заплатять. На наступний день я приступив до роботи. Вони відвели мене в кімнату, де було ліжко, і прикріпили сенсори до моєї голови і підключили їх до невеликої чорній коробці, на столі, поруч з ліжком. Мені було сказано, що я повинен представляти візуальний образ свого двійника, і пояснили, що, якщо я втомлюся, або мені стане нудно, замість того, щоб рухатися, я повинен уявити, як мій двійник ходить по кімнаті, спробувати поговорити з ним, і все в цьому роді. Ідея полягала в тому, щоб він постійно був зі мною в кімнаті.
 
Перші кілька днів у мене були проблеми. Це вимагало великих зусиль, ніж прості мрії, яким я віддавався раніше. Я уявляв свого двійника кілька хвилин, але потім починав відволікатися. Однак, на четвертий день, я зміг представляти його "присутність" всі шість годин. Мені сказали, що я все роблю дуже добре.
 
Через тиждень мене перевели в іншу кімнату, з настінними колонками. Мені сказали, що хочуть побачити, чи я зможу представляти тульпу, незважаючи на відволікаючі подразники. Музика, яку вони пускали, була неприємною, огидною і тривожною, і представляти свій візуальний образ стало трохи складніше, тим не менш, я впорався. На наступному тижні, вони запустили ще більш тривожну музику зі скрипом, задній фон цієї музики нагадував звук набору старим модемом, і гортанний голос говорив щось на якомусь іноземною мовою. Я лише посміявся над цим – до того часу я вже був професіоналом.
 
Приблизно через місяць, я почав нудьгувати. Щоб хоч якось розважитися, я почав спілкуватися зі своїм двійником. Ми стали розмовляти або грати в камінь-ножиці-папір, або я уявляв, як він жонглював, або танцював брейк-данс, або робив щось інше, що спадало мені на думку. Я запитав дослідників, не завадить їм моє дитинство, але вони схвалили мої дії.
 
Ми продовжили грати і спілкуватися, якийсь час було весело. А потім почалося щось дивне. Одного разу я розповідав йому про моєму першому побаченні, і він поправив мене. Я сказав, що моя подружка була одягнена в жовтий топ, а він сказав, що він був зеленим. Я задумався про це на секунду і зрозумів, що він був правий. Мені стало моторошно, і після моєї зміни я поговорив про це з дослідниками. "Ви використовуєте штучний образ, щоб отримати доступ до своєї підсвідомості",- пояснили вони мені. "На якомусь рівні підсвідомості ви зрозуміли, що не праві, і ваша підсвідомість поправило вас".
 
Те, що здалося мені страшним, раптом виявилося прикольним. Я розмовляв зі своїм підсвідомістю! Це вимагає деякої практики, але я виявив, що можу ставити питання своєму тульпе і отримувати доступ до будь-яких глибин моєї пам'яті. Я міг цитувати цілі сторінки з книг, які читав колись, багато років тому, згадувати речі, яким мене вчили і про яких я тут же забував в школі. Це було приголомшливо.
 
Приблизно в цей час я став "викликати" свого двійника за межами дослідницького центру. Спочатку не часто, але я так звик представляти його, що тепер мені було не по собі, коли його не було поруч. Тому, як тільки мені ставало нудно, я уявляв свого двійника. Зрештою, я став робити це практично постійно. Було забавно тримати його поруч, як невидимого друга. Я уявляв його, коли тусувався з друзями, брав його на зустріч з мамою, і один раз навіть взяв його з собою на побачення.
 
Я знаю, це звучить дивно, але було весело. Він був не тільки сховищем всієї інформації, яку я знав колись і забув, він часом, здавалося, більше зацікавлений в мені, що я в ньому. Він також володів надприродною здатністю розпізнавати мову тіла, про який я навіть не підозрював. Наприклад, Я подумав, що побачення, на яке я його взяв, пройшло погано, але він зазначив, що дівчина дуже сильно сміялася над моїми жартами, тяглася до мене, коли я говорив, і ще купу дрібниць, яких я не помітив. Я слухав і переконався, що побачення пройшло дуже навіть здорово.
 
Я провів до того часу в дослідницькому центрі чотири місяці, він був зі мною постійно. Одного разу, після моєї зміни дослідники підійшли до мене і запитали: не припинив я представляти його. Я сказав, що немає, і вони, здається, залишилися задоволені. Я тихо запитав свого двійника, не знає він, що б це значило, але він тільки знизав плечима. Я теж нічого не зрозумів.
 
Я трохи випав з світу в цей момент. Мені стало важко спілкуватися з людьми. Вони здавалися мені такими дурними і невпевненими в собі, в той час як я завжди міг порадитися із самим собою. Від цього я став відчувати себе ніяково. Ніхто, схоже, абсолютно не знав, чому він робить ті чи інші вчинки, що спонукає їх діями, чому якісь речі зводять з розуму, а інші змушують просто посміятися. Вони не знали, що ними рухає. Але я знав – принаймні, я міг запитати у себе і отримати відповідь.
 
Одного вечора до мене увірвався один. Він вдерся в двері ще до того, як я повністю відкрив її, він був в люті. "Ти, чорт візьми, не відповідав на мої дзвінки кілька тижнів, ти гівнюк!"- закричав він. "Що за проблеми у тебе, чорт би тебе побрал?"
 
Я збирався вибачитися перед ним, і, можливо, ми б той вечір продовжили, випиваючи разом в барі, але мій тульпа раптом впав в невимовну лють. "Бий його",- сказав він, і не встиг я усвідомити, що творю, як завдав своєму другові удар. Я почув, як ламається його ніс. Він упав, а потім скочив, накинувшись на мене з кулаками, ми почали битися, б'ючи один одного і перевертаючи догори дном всю квартиру.
 
Ніколи ще я не впадав у такий сказ, і я був безжалісний. Я збив його і наніс два удари ногами по ребрах. Він втік, зігнувшись і ридаючи.
 
Поліція прибула через кілька хвилин, але я сказав їм, що призвідником бійки був він, і оскільки його поруч не було, щоб спростувати мої слова, мені просто винесли попередження. Мій тульпа посміхався весь цей час. Ми провели ніч, обговорюючи мою перемогу, і сміючись, як добре я обробив одного.
 
Наступним вранці, коли я побачив у дзеркалі мій підбите око і розсічену губу, я зрозумів, що стало причиною бійки. В лють прийшов мій двійник, не я. Я відчував себе винуватим, мені навіть було трохи соромно, але він змусив мене почати бійку зі старим другом. Він був поруч, і, звичайно ж, почув мої думки. “Він тобі більше не потрібен. Тобі більше ніхто не потрібен",- сказав він мені, і я відчув, як мурашки побігли у мене по шкірі.
 
Я розповів про це дослідникам, які працювали зі мною, але не просто висміяли мене. "Не можна боятися того, що уявляєш",- сказав один з них. Мій двійник стояв поруч з ним, і кивнув головою, а потім усміхнувся мені.
 
Я спробував наслідувати їх порадою, але наступні кілька днів мені ставало все більш і більш тривожно з-за мого тульпы, він, здавалося, став змінюватися. Він, здавалося, став вище і виглядав більш загрозливо. В його очах блищала бешкетництво, постійною посмішкою ховається злий умисел. Я вирішив, що ніяка робота не варто того, щоб зійти з розуму. Якщо я не можу його контролювати, я повинен від нього позбавитися. До того часу, я так до нього звик, що процес візуалізації відбувався автоматично, і я став з усіх своїх сил не представляти його. Це зайняло кілька днів, але початок працювати. Я міг позбутися від нього на кілька годин в день. Але кожен раз, коли він повертався, він ставав гірше. Його шкіра здавалася, стає мертвотно-блідою, а зуби гостріше. Він сичав, погрожував і лаявся. Тривожна музика, яку я слухав кілька місяців, тепер супроводжувала його всюди. Навіть вдома – коли я розслаблявся і забувався, не концентруючись на тому, щоб не бачити його, він з'являвся, і ця жахлива музика з ним.
 
Я як і раніше відвідував науково-дослідний центр і проводив там по шість годин. Мені потрібні були гроші, і я припускав, що не в курсі, що я зараз не уявляю свого тульпу. Я помилявся. Одного разу, після зміни, коли минуло вже п'ять з половиною місяців, два величезних санітара схопили мене і хтось у білому халаті зробив мені укол.
 
Я знову прокинувся в кімнаті, прив'язаний до ліжка, ревла музика, і мій двійник стояв наді мною, посміхаючись. Він більше не був схожий на людину. Його кінцівки були дивно скорчені. Очі запали глибоко в очниці, як у трупа. Він був набагато вищий за мене, але згорблений. Руки у нього були скорчені, а нігті були більше схожі на кігті. Коротше, він був неймовірно страшний. Я намагався позбутися від нього, але не міг зосередитися. Він засміявся і поплескав мене по плечу. Я бився на ліжку з усіх сил, намагаючись вирватися, але навряд чи навіть поворухнувся.
 
“Вони напхали тебе хорошим лайном. Як голівонька? Все розпливається?"- він нахилявся все ближче і ближче, кажучи це. Я затримав дихання; з його рота смерділо гнилим м'ясом. Я намагався зосередитися, але не міг прогнати його.
 
Наступні кілька тижнів були жахливими. Хтось з лікарів приходив до мене і колов мені щось, або насильно пичкал таблетками. Вони тримали мене в такому стані, щоб я не міг зосередитися, іноді у мене починалися галюцинації. Мій штучний образ раніше був поруч, він постійно посміхався. Він взаємодіяв з моєю маячнею. Мені здавалося, що в кімнаті, моя мати, вона лає мене, і тоді він підходив ззаду і розрізав їй горло, і її кров крапала на мене. Це було настільки реальним, що мені здавалося, ніби я відчуваю смак крові.
 
Лікарі ніколи не розмовляли зі мною. Іноді я благав їх, кричав, випльовував таблетки, вимагав відповісти мені. Вони не розмовляли зі мною. Вони розмовляли з моїм тульпой, моїм особистим монстром. Я не впевнений, можливо, це було викликано препаратами, можливо, я помилявся, але я пам'ятаю, як вони розмовляли з ним. В мені росло переконання, що це він справжній, а я його штучний образ. Він підтримував цю ідею, висміюючи все решта.
 
Ще одне, що мені здавалося помилкою – він міг доторкнутися до мене. І навіть більше, він міг заподіяти мені шкоду. Він штовхав і штовхав мене, коли йому здавалося, що я не приділяю йому багато уваги. Одного разу він схопив мене за яйця, скрутив їх і тримав так, поки я не сказав, що люблю його. Іншого разу він подер моє передпліччя своїм кігтем. У мене досі шрам на тому місці – постійно я переконую себе, що сам поранився, і ніяка галюцинація не несе за це відповідальність. Постійно.
 
І ось одного разу, коли він розповідав мені про те, як він збирається випатрати всіх, кого я люблю, починаючи з моєї сестри, він зупинився. Спантеличений погляд виник на його обличчі, і він простягнув руку й помацав мій лоб, прямо, як моя мати, коли у мене був жар. Він довго сидів так, а потім посміхнувся. "Всі думки матеріальні",- сказав він мені. Потім він вийшов за двері.
 
Три години потому, мені зробили укол, і я втратив свідомість. Коли я прокинувся, я був вільний. Тремтячи, я підійшов до дверей. Вона була не замкнена. Я вийшов у безлюдний коридор і побіг. Я падав не один раз, але я спустився сходами і вийшов на паркування позаду будівлі. Там я впав, плачу, як дитина. Я знав, що мені треба йти, але не міг.
 
Зрештою, я повернувся додому – не пам'ятаю, як мені це вдалося. Я замкнув двері і затулив її комодом, і проспав півтора дня. Ніхто не прийшов за мною вночі, і на наступний день, і пізніше. Все було скінчено. Я провів тиждень замкненим у себе в кімнаті, але мені здалося, що пройшла вічність. Я порвав стосунки зі всіма за довго до цих подій, тому ніхто не помітив, що я пропав.
 
Поліція нічого не виявила. Науково-дослідний центр виявився порожній, коли вони обшукали його. Ніяких документів не знайшли. Імена, які я назвав, виявилися вигаданими. Я підозрюю, що навіть джерело грошей, які я отримав, неможливо було відстежити.
 
Я выздоровел, если это можно так назвать. Я не покидаю дом часто, и иногда у меня случаются приступы паники. Я кричу. Я долго не могу заснуть, мои кошмары ужасны. Всё кончено, внушаю я себе. Я выжил. Я пользуюсь методиками, которыми меня научили эти ублюдки, чтобы убедить в этом самого себя. Иногда это работает.
 
Но только не сегодня. Три дня назад мне позвонила мама. Случилась трагедия. Моя сестра стала жертвой серийного убийцы, сообщила полиция. Убийца выпускает своим жертвам кишки наружу.
 
Похороны были сегодня днем. Всё прошло, мне кажется, настолько хорошо, насколько хороши могут быть похороны. Впрочем, я немного отвлекся. Откуда-то издалека я услышал музыку. Отвратительную, тревожную музыку, и скрипы, и звуки соединения модема. Я до сих пор слышу эти звуки – на этот раз громче.
 

Версия 14:45, 14 марта 2017

Петров Олександр

PetrovSasha.jpg

Дата народження: 31.12.1999.

Місто: Запоріжжя.

Клас: 11-А

Школа: ЗСШ №72

Мій вчитель

E-mail: elch99mail.ru

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Група учнiв "Укропи"

ВікіПідручник

Вікіпедія

Погода в Запоріжжі

ЗСШ №72


Фотогалерея


Творча робота

Тульпа

===== Історії =====