Тренінг "Хмарні сервіси в освіті", Оріхівський район, місце проведення: КЗ "Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я" — различия между версиями

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск
м (День 4)
м (коррекция)
Строка 20: Строка 20:
 
Тренінг складається з 3 модулів та 11 навчальних тем, при вивченні яких слухачі ознайомляться з основними хмарними сервісами '''Office 365''' та '''G Suit'''.
 
Тренінг складається з 3 модулів та 11 навчальних тем, при вивченні яких слухачі ознайомляться з основними хмарними сервісами '''Office 365''' та '''G Suit'''.
  
=Учасники=
+
=Учасники (24)=
 
[https://docs.google.com/spreadsheets/d/1M2el0aS70-9ekKaxOz5OhKATbSl9it6FB1fZD3b8xlE/edit?usp=sharing Реєстраційний список ХТОД 02-06.04.2018]
 
[https://docs.google.com/spreadsheets/d/1M2el0aS70-9ekKaxOz5OhKATbSl9it6FB1fZD3b8xlE/edit?usp=sharing Реєстраційний список ХТОД 02-06.04.2018]
  

Версия 00:13, 16 апреля 2018

Тренінг "Хмарні сервіси в освіті", Оріхівський район, місце проведення: КЗ "Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Кількість сертифікатів:

02.04.2018 - 06.04.2018
(40 год)

Місце проведення

Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"

Тренер

Денисенко Вікторія Іванівна

Мета тренінгу

формування теоретичної бази знань з використання сервісів Office 365 та G Suit, умінь і навичок ефективного застосування інноваційних технологій у своїй діяльності, що має забезпечити формування у слухачів основ комунікації, співпраці, кооперації, інформаційної культури.

Опис структури тренінгу

Тренінг складається з 3 модулів та 11 навчальних тем, при вивченні яких слухачі ознайомляться з основними хмарними сервісами Office 365 та G Suit.

Учасники (24)

Реєстраційний список ХТОД 02-06.04.2018

План тренінгу

Сайт тренінгу (Запитайте у тренера)

Результати

Досягнення учасників

Роботи учасників

Таблиця успіхів

День 1

Модуль 1. Хмарні технології

Тема 1.1. Впровадження хмарних технологій в освітній процес.

Хмарні технології: поняття, види. Впровадження хмарних сервісів в освітній процес: нормативна база, особливості впровадження. Приклади застосування хмарних технологій в освітню діяльність.

Посилання на презентацію Сокол І.М.

Посилання на презентацію ЗОІППО "Реєстрація та налаштування G Suite for Educationта Office 365"

Тема 1.2. Хмарні технології G Suit та Office 365.

Особливості хмарної технології G Suit. Особливості хмарної технології Office 365.

Модуль 2. Хмарна технологія Office 365

Тема 2.1. Робота з Office 365. Сховище документів

Середовище для спільної роботи з документами OneDrive. Особливості використання текстового редактора Word Online, табличного процесора Excel Online, редактора презентацій PowerPoint Online.

Тема 2.2. Робота з Office 365. OneNote

Електронний записник OneNote Online, особливості використання. Спільна робота з он-лайновими документами. Колективне виконання завдань з опрацювання даних використовуючи програми Word Online, Excel Online, PowerPoint Online, OneNote Online.

Практичне завдання Word Online

Колективний документ Word

Практичне завдання PowerPoint Online

Колективна презентація PowerPoint

Практичне завдання у OneNote Online

Створення власної візитки учасника

Розміщення посилання в колективному щоденнику ===>Візитна картка учасників тренінгу.

День 2

Модуль 2. Хмарна технологія Office 365

Тема 2.3. Робота з Office 365. Sway

Призначення та можливості Sway. Правила створення інтерактивної презентації. Особливості колективної та індивідуальної роботи з Sway.

Тема 2.4. Робота з Office 365. Онлайн опитувальники.

Можливості використання онлайн опитувальників. Приклади застосування онлайн опитувальників. Особливості створення онлайн опитувальників.

Тема 2.5. Робота з Office 365. OneNote Classroom. Календар.

Можливості OneNote Classroom. Реєстрація класу. Взаємодія з учнями. Надання та перевірка вправ. Керування класом. Створення власних курсів.

Робота з Office 365. Соціальна мережа Yammer

День 3

Модуль 3. Хмарна технологія G Suit

Тема 3.1. Робота з G Suit. Google диск

Призначення та можливості Google-диск. Можливість використання Google-диск в освітній діяльності. Колективна робота з документами Google-диск. Створення та завантаження власних документів до Google-диску.

Практичне завдання Google Документи

Колективний Google Документ

Практичне завдання Google Презентації

Колективна Google Презентація

Тема 3.6. Робота з G Suit. Календар Призначення календаря. Приклади застосування. Створення власного та колективного календаря. Права доступу.

Тема 3.7. Робота з G Suit. Відеосервіс YouTube Призначення відеосервісу. Приклади застосування. Поняття каналу. Пошук та приєднання до освітніх каналів. Завантаженні роликів до ПК. Завантаження роликів до сервісу. Відеоредактор. Створення слайд шоу.

Тема 3.8. Робота з G Suit. Google сайти Призначення Google сайтів. Приклади освітніх Google сайтів. Правила веб-дизайну та колористики. Правила створення сайтів.

Практичне завдання Робота з колективним Google сайтом

Колективний Google-сайт учасників тренінгу На хмарах G Suit

Тема 3.9. Інші можливості G Suit Можливості використанні електронної пошти Gmail. Приклади використання G Suit в освітній діяльності. Призначення та можливості різних служб G Suit

День 4

Модуль 3. Хмарна технологія G Suit Тема 3.2. Робота з G Suit. Онлайн опитувальники Можливості використання онлайн опитувальників. Приклади застосування онлайн опитувальників. Особливості створення онлайн опитувальників.

Тема 3.3. Робота з G Suit. Classroom Можливості Classroom. Реєстрація класу. Взаємодія з учнями. Надання та перевірка вправ. Керування класом. Створення власних курсів.

Тема 3.4. Робота з G Suit. Hangouts Призначення Hangouts. Спілкування за допомогою Hangouts. Створення та проведення вебінарів.

Тема 3.5. Робота з G Suit. Google + Загальні підходи до використання мережі Google +, основні види комунікації в мережі. Створення структури мережі. Пошук та приєднання до вже створених освітніх мереж.

Приєднатися до групи "На хмарах G Suit"

Тема 3.9. Інші можливості G Suit Можливості використанні електронної пошти Gmail. Приклади використання G Suit в освітній діяльності. Призначення та можливості різних служб G Suit

День 5

Зміст діяльності

Сервіс для керування класом Google Classroom

Відео Classroom для учнів


Залікова робота Таблиця успіхів


Рефлексія

Знайомство з Padlet Padlet Сервiс


Поділіться вашими враженнями від тренінгу На хмарах G Suit