Рефлексія учасника Четверікової Н.Р.. — различия между версиями

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск
(Модуль 3)
(Модуль 4)
Строка 26: Строка 26:
  
 
==Модуль 4==
 
==Модуль 4==
 +
В цьому модулі я зробипа планування обраної теми, та визначила, які саме державні освітні стандарти відповідають обраній темі. Мною були встановлені навчальні цілі та важливі поняття обраної теми. При воконанні цього модуля з'явилась можливість попрактикуватися в формулюванні різного типу запитань, вдосконалити запитання, сформульовані до проекту. Були  створені засоби оцінювання.
  
 
==Модуль 5==
 
==Модуль 5==

Версия 15:10, 3 декабря 2015

Рефлексія (від лат. Reflexio - звернення назад) - розумовий процес, спрямований на самопізнання, аналіз своїх емоцій і почуттів, станів, здібностей, поведінки.

Як писати рефлексію:

  • Перегляньте Основні запитання та головні ідеї, які були розглянуті в Модулі, або прочитайте Стислий огляд Модуля та подумайте про ідеї та матеріали, що ви створили, які можна використовувати під час викладання чи планування для того, щоб покращити процес навчання учнів.
  • Натисніть кнопку "Править" навпроти необхідного Модуля
  • Запишіть свої думки та враження від навчання за цим модулем. Напишіть про інші висновки, ключові ідеї, нові інструменти та засоби, які допомагають навчатися, використовуючи ІКТ, запитання, які у вас виникли, та те, що вас турбує або цікавить. Обміркуйте, яким чином знання, які ви отримали в цьому модулі, можуть вплинути на ваше викладання та навчання ваших учнів. Запишіть, що видалося вам найцікавішим, найпростішим, а що було складним і не зрозумілим.

Підказки:

  • Цей модуль допоміг мені обдумати власні цілі навчання на цьому тренінгу, а саме…
  • Цей модуль допоміг мені проаналізувати переваги використання методу проектів у навчальному процесі, а саме…
  • Цей модуль допоміг мені з’ясувати, як можна використати навчальні дослідження в проектах та зрозуміти призначення Основних запитань проекту, а саме…
  • Цей модуль допоміг мені уточнити Основні запитання проекту та обдумати оцінювання учнів в проекті, а саме…

Модуль 1

Ми обговорили цілі та очікування від тренінгу основного курсу Intel «Навчання для майбутнього»; були сформульвані завдання щодо навчання на тренінгу. Ми ознайомилися з основними ресурсами тренінгу: посібником, сайтом освітніх програм, сайтом допоміжних матеріалів, електронним довідником. Також створили візитку на Заповікі (ті, хто вперше працював на цьому ресурсі).

Модуль 2

В модулі №2 були дані відповіді на питання, яким чином робота в проекті допоможуть моїм учням отримати знання, які відповідають вимогам державних освітніх стандартів та програм; розвивати в них компетентності 21 століття. Виконуючи вправи ознайомилась з суттю методів проекту. Переглянула приклади портфоліо та буклетів. Створила власний буклет з теми: "Метод проектів для вчителів".

Модуль 3

В цьому модулі я з'ясувала для себе, які вимоги державних освітніх стандартів та навчальних програм є найважиливішими при побудові проекта. Були визначені навчальні цілі та основні запитання за обраною темою проекту.

Модуль 4

В цьому модулі я зробипа планування обраної теми, та визначила, які саме державні освітні стандарти відповідають обраній темі. Мною були встановлені навчальні цілі та важливі поняття обраної теми. При воконанні цього модуля з'явилась можливість попрактикуватися в формулюванні різного типу запитань, вдосконалити запитання, сформульовані до проекту. Були створені засоби оцінювання.

Модуль 5

Модуль 6

Модуль 7

Модуль 8

Модуль 9

Модуль 10

Модуль 11