Обсуждение участника:Krizshko.l — различия между версиями

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск
Строка 21: Строка 21:
 
   
 
   
 
Доброго ранку шановна Людмило Володимирівно! Отримала Ваші рекомендації, все зрозуміло. Дякую за корисну інформацію!--[[Участник:Истомина Оксана|Истомина Оксана]] ([[Обсуждение участника:Истомина Оксана|обсуждение]]) 10:12, 18 мая 2017 (EEST)
 
Доброго ранку шановна Людмило Володимирівно! Отримала Ваші рекомендації, все зрозуміло. Дякую за корисну інформацію!--[[Участник:Истомина Оксана|Истомина Оксана]] ([[Обсуждение участника:Истомина Оксана|обсуждение]]) 10:12, 18 мая 2017 (EEST)
 +
 +
Робота на курсах була корисною. Дуже потрібна  інформація про нову українську школу,  Закон про освіту.Особливо важлива інформація про УДК, правила опису, які змінились. Цікаво спілкуватись з колегами. Відвідання Обласної юнацької бібліотеки та бібліотеки в Балабінській школі залишили дуже приємне враження. Хотілось би більше лекцій зі спеціальності та практичних занять, а також з літератури за програмою, історії України. Дуже потрібні лекції з культури української мови. Адже бібліотечні працівники, як і педагоги, повинні створювати україномовне середовище, тобто самі повинні спілкуватись з дітьми українською мовою. Те, що не всі викладачі читають лекції українською, не сприяє формуванню мовної культури курсантів. Це наразі дуже важливе питання.

Версия 22:48, 6 октября 2017

--Редька Ольга (обсуждение) 17:21, 14 ноября 2015 (EET) Людмила Владимировна! Ваши советы услышаны! Немного поправила свою страничку. Блог мой в Банке есть давно, спасибо Собакарь А. Спасибо Вам за помощь и внимание. Первый раз пишу обсуждение, если что-то не туда, извините, проба пера. --Редька Ольга (обсуждение) 17:21, 14 ноября 2015 (EET) Давно пора создать эту страницу... Пусть Ваше электронное портфолио на визитке участника ЗапоВики будет разноплановым примером коллегам в том, как можно представить свою работу и свои достижения.--Aviket (обсуждение) 21:38, 4 октября 2014 (EEST)


Доброго дня! Я перепрошую за те, що довго не виконувала Ваше прохання. Обіцяна презентація


--LenaK (обсуждение) 19:41, 28 января 2016 (EET) Добрый день! Людмила Владимировна, на визитке я уже сделала все, что смогла, посмотрите. Позже постараюсь сделать upgrade. А пока буду отрабатывать то, чему научилась.
И еще, особая благодарность за организацию курсов. Это мои первые курсы и я получила огромный нужный мне багаж знаний.
Материал великолепный (уже просмотрела скачанную папку), лекторы, что говорится, от Бога. Даже не знаю, кого выделить. Огромное спасибо!


Людмила Владимировна, добрый день! Я выполнила работу на тренинге ("Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності" для бібліотекарів ЗНЗ, січень 2016). Проверьте, пожалуйста, мои задания.--Zabolotna (обсуждение) 16:04, 5 февраля 2016 (EET)

Дякую Вам за набуті нові знання--Сагайдак Людмила (обсуждение) 10:03, 18 мая 2017 (EEST)


Шановна Людмила Володимирівна! Дякую Вам за тренінг.--Клыпка Виктория (обсуждение) 10:08, 18 мая 2017 (EEST)

Доброго ранку шановна Людмило Володимирівно! Отримала Ваші рекомендації, все зрозуміло. Дякую за корисну інформацію!--Истомина Оксана (обсуждение) 10:12, 18 мая 2017 (EEST)

Робота на курсах була корисною. Дуже потрібна інформація про нову українську школу, Закон про освіту.Особливо важлива інформація про УДК, правила опису, які змінились. Цікаво спілкуватись з колегами. Відвідання Обласної юнацької бібліотеки та бібліотеки в Балабінській школі залишили дуже приємне враження. Хотілось би більше лекцій зі спеціальності та практичних занять, а також з літератури за програмою, історії України. Дуже потрібні лекції з культури української мови. Адже бібліотечні працівники, як і педагоги, повинні створювати україномовне середовище, тобто самі повинні спілкуватись з дітьми українською мовою. Те, що не всі викладачі читають лекції українською, не сприяє формуванню мовної культури курсантів. Це наразі дуже важливе питання.