Обсуждение участника:Шошина Катерина

Материал из Заповікі
Версия от 23:14, 3 июня 2016; Мачула Ирина (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

Вітаю з успішним завершенням тренінгу! Бажаю приємного відпочинку влітку та творчих злетів у наступному навчальному році! Дякую за приємні відгуги! До зустрічі!--Мачула Ирина (обсуждение) 20:47, 3 июня 2016 (EEST)

Подарунок :-) https://sites.google.com/site/teachblogs/katalog

УВАЖАЕМАЯ,Екатерина! Ваша визитка интересна мне,как учителю начальных классов.Я желаю вам успехов в дальнейшей работе!--Сивак Виктория (обсуждение) 10:02, 3 июня 2016 (EEST)

Шановна колего! Хочу поділитися своїми враженнями про тренінг:легкими завданнями для мене була робота над створенням візитки на ЗапоВікі та створення закладок на БобрДобр та геосервіс.Найскладнішими виявилися завдання по створенню інфограм та блогу.Я буду використовувати в своїй роботі все чому навчилася.Особливо створювати нові вправи на Leaning App.Ще мені дуже сподабалось створення віртуального плакату та рекомендації до створення презентації.Все,ЩО я почула на тренінгу було цікавим, корисним та змістовним. Дякую тренеру,Ірині Володимирівні, за допомогу,підтримку та оптимізм. Бажаю подальших успіхів у роботі та наснаги!--Сивак Виктория (обсуждение) 11:46, 3 июня 2016 (EEST)