Обласний фестиваль «Сучасний урок», 2017 — различия между версиями

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск
Строка 25: Строка 25:
 
* пояснювальну записку загальним обсягом до 2 аркушів А4, що містить коментарі до створеного дидактичного ресурсу (на яку вікову категорію розраховано, під час вивчення якої теми може бути використано, на якому етапі уроку,  з якою метою, яким чином оцінюється тощо).
 
* пояснювальну записку загальним обсягом до 2 аркушів А4, що містить коментарі до створеного дидактичного ресурсу (на яку вікову категорію розраховано, під час вивчення якої теми може бути використано, на якому етапі уроку,  з якою метою, яким чином оцінюється тощо).
  
=Керівництво Фестивалем=
+
=Вимоги до конкурсних робіт=
 +
* Робота має бути інтерактивною вправою, створеною за допомогою сервісів веб 2.0.
 +
* Робота виконується індивідуально та має бути авторським продуктом.
 +
* Робота має бути розрахована на виконання її протягом 10-15 хв. навчального часу.
 +
* Надані матеріали повинні мати освітній характер і не суперечити загальновизнаним науковим фактам, етичним нормам і законодавству України.
 +
* Авторське право на створені в межах Фестивалю роботи зберігаєтьнся за їх авторами. КЗ «ЗОІППО» ЗОР залишає за собою право використання наданих робіт з освітньою метою.
 +
* Автори несуть повну відповідальність за зміст розробок. Організатори Фестивалю не несуть відповідальності перед авторами і / або третіми особами та організаціями за можливе розміщення розробок на інших Інтернет-ресурсах через  їх копіювання.
 +
* Організатори Фестивалю мають право вилучити вже розміщену на порталі ЗапоВікі http://zw.ciit.zp.ua розробку, якщо з'ясується, що в процесі її публікації були порушені чиїсь права або ж загальноприйняті норми педагогічної етики.
 +
 
 
=Умови проведення Фестивалю=
 
=Умови проведення Фестивалю=
 
=Учасники фестивалю=
 
=Учасники фестивалю=

Версия 22:39, 3 февраля 2017

Обласний фестиваль електронних дидактичних засобів «Сучасний урок»

Нормативна база

Наказ ДОН ЗОДА 23.01.2017 від 23.01.2017 № 0059 Про проведення обласного фестивалю електронних дидактичних засобів «Сучасний урок»

Мета та завдання

 • Виявлення та підтримка перспективних інноваційних освітніх педагогічних ініціатив.
 • Розвиток професійної майстерності вчителів зарубіжної літератури, інтегрованого курсу «Література», мов національних меншин щодо розробки сучасних авторських дидактичних ресурсів.
 • Створення умов для мережевої взаємодії вчителів-мовників в межах віртуальної педагогічної спільноти на платформі ЗапоВікі.
 • Поповнення відкритого банку методичних, дидактичних авторських матеріалів обласного вікі-репозитарію.

Термін та порядок проведення

Термін проведення:

 • оголошення Фестивалю – 01.02.2017;
 • реєстрація учасників та подання заявок на участь у Фестивалі разом з конкурсними роботами на вікі-сторінці Фестивалю http://zw.ciit.zp.ua/index.php//Обласний_фестиваль_«Сучасний_урок»,_2017 – до 31.03.2017;
 • робота журі Фестивалю – 01.04-15.04.2017;
 • підведення підсумків Фестивалю та оприлюднення його результатів на сайті КЗ ЗОІППО ЗОР http://zoippo.zp.ua/ – 17.04-18.04.2017.

Порядок проведення: 1. Фестиваль проводиться дистанційно засобами методичного порталу на платформі ЗапоВікі http://zw.ciit.zp.ua, сторінка Фестивалю http://zw.ciit.zp.ua/index.php//Обласний_фестиваль_«Сучасний_урок»,_2017 2. Учасники надають на сторінці Фестивалю:

 • посилання на авторську інтерактивну вправу (не більше однієї від учасника), створену за допомогою сервісів Веб 2.0;
 • пояснювальну записку загальним обсягом до 2 аркушів А4, що містить коментарі до створеного дидактичного ресурсу (на яку вікову категорію розраховано, під час вивчення якої теми може бути використано, на якому етапі уроку, з якою метою, яким чином оцінюється тощо).

Вимоги до конкурсних робіт

 • Робота має бути інтерактивною вправою, створеною за допомогою сервісів веб 2.0.
 • Робота виконується індивідуально та має бути авторським продуктом.
 • Робота має бути розрахована на виконання її протягом 10-15 хв. навчального часу.
 • Надані матеріали повинні мати освітній характер і не суперечити загальновизнаним науковим фактам, етичним нормам і законодавству України.
 • Авторське право на створені в межах Фестивалю роботи зберігаєтьнся за їх авторами. КЗ «ЗОІППО» ЗОР залишає за собою право використання наданих робіт з освітньою метою.
 • Автори несуть повну відповідальність за зміст розробок. Організатори Фестивалю не несуть відповідальності перед авторами і / або третіми особами та організаціями за можливе розміщення розробок на інших Інтернет-ресурсах через їх копіювання.
 • Організатори Фестивалю мають право вилучити вже розміщену на порталі ЗапоВікі http://zw.ciit.zp.ua розробку, якщо з'ясується, що в процесі її публікації були порушені чиїсь права або ж загальноприйняті норми педагогічної етики.

Умови проведення Фестивалю

Учасники фестивалю

Реєстраційна форма учасника обласного фестиваля «Сучасний урок», 2017

Конкурсні роботи

Матеріали на допомогу