Куйбишевська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів "Інтелект"

Материал из Заповікі
Версия от 14:23, 2 августа 2017; Dominic28 (обсуждение | вклад) (Другая информация)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

thumbs thumbs

ФИО директора

Кліценко Олексій Олександрович

Телефон/факс/e-mail

intelektzosh@gmail.com

Адрес сайта/блога

http://intelektzosh.at.ua/

http://vk.com/school_intelekt

История вашего заведения

І. Історія виникнення закладу.

Перше міністерське початкове однокласне училище відкрилось лише в 1847 році. Відвідувало його 30 хлопчиків. В середині 60-х років XIX ст. училище перейшло у відомство земства. В 1868 році Олександрівською повітовою училищною радою була відкрита земська школа в Царекостянтинівці. На ряду з цією подією на кошти общини в цегляній будівлі відкрили церковно-приходське училище, в якому навчалося 50 дітей. В 1899-1900 навчальному році в обох навчальних закладах навчалось 175 хлопчиків і 19 дівчаток із 1267 дітей шкільного віку. Заняття в школах розпочиналося пізно – в кінці жовтня-на початку листопада, закінчувалось в травні. Це пояснюється дитячою роботою на батьківських земельних наділах. Навчальні предмети – Закон Божий, письмо, арифметика, читання, співи – викладались російською мовою. З початку 90-х років у школах були введені нові предмети : загальні відомості з історії, географії, природознавства. Основною проблемою земської освіти була та , що не всі діти шкільного віку мали змогу відвідувати початкову школу – не вистачало шкільних приміщень та не дозволяло матеріальне становище батьків. Наприкінці XIX ст. читати і писати міг лише кожний десятий чоловік села, а серед жінок було всього 38 із 4053. В червні 1906 року жителі селища вирішили на сільському сході два будинки передати тимчасовим школам. Своє рішення мотивували тим, що в селі мешкало 10000 жителів, з них 1000 дітей шкільного віку, більше 300 не відвідували школу. В 1907-1908 н.р. друга і третя земські школи знаходились в найманих селянських хатах, пізніше для них були прибудовані спеціальні приміщення. Напередодні 1917 року в першій земській школі працювало подружжя С.Ф. та О.Г. Шевченків , З.М. Карпачова. В другій земській школі працювало подружжя В.І. та О.П. Бєлових. У третій – подружжя О.К. та М.А. Літакових, потім подружжя О.А. та О.Д. Семенових. На початку ХХ століття основними закладами освіти в нашому краї залишались російськомовні земські школи. Земства були ініціаторами постановки питання про запровадження загальної обов’язкової освіти. Один із шляхів вони бачили у будівництві нових шкіл у селах та селищах. Цареконстянтинівська школа відкрилася в 1909р. довгий час в цій школі працювало подружжя С.С. та Н.В.Кіяшко. Старожили Куйбишевського до цих пір називали школу, де вони працювали (старе приміщення Куйбишевської школи №1), «Кіяшковою». Школярі Куйбишевської СШ одержали додатково ще чотири класних кімнати, поряд в 1965р. з двоповерховим приміщенням школи розгорнули будівництво школи-інтернату на 960 місць. До цих пір вітер підіймав пилюку, нині підпирають небо корпуси великої будівлі. Швидкими темпами велося будівництво нової середньої школи в селищі Куйбишеве. Це став справжній навчальний комбінат. Вражає своєю масивністю головний триповерховий корпус школи на 964 місця.

При школі - світлий просторий спортивний зал.

Чудовий актовий зал , де також демонструватися кінофільми, простора їдальня .

Побіч розташована майстерня : слюсарна, столярна, швейна. Відведено місце для спортивного майданчика.

В головному корпусі розмістяться хімічний, фізичний, математичний, географічний, біологічний та ін. кабінети.

Вперше в школі при новій школі буде обладнана астрономічна лабораторія з телескопом для спостереження за небесними світилами.

Вела будівництво школи Гуляйпільська пересувна механізована колона №2 з допомогою спеціалізованих будівельних управлінь. Біля 200 чоловік щодня поралося над будівництвом школи. «Будівельники дали слово до 25 серпня завершити будівництво». «Поки що тут господарюють довгов’язі підйомні крани, а прийде осінь – і заполонить світлі класи дітвора. І спалахне околиця райцентру десятками зірниць вікон новозбудованої школи.»

31 серпня 1965 рік.

« Сьогодні у дітей селища Куйбишеве радісний день : будівельники їм передають новоспоруджену школу. Всього за кілька місяців на околиці селища виросла ця громада-споруда, що радує око величчю своїх розмірів, сучасністю архітектури.»

Педагогический коллектив

учитель физики и основ информатики - Мартьянов Владислав Александрович

учитель математики и основ информатики - Залозный Андрей Викторович

учитель истории и права - Заярский Александр Васильевич

учитель истории - Малёваная Оксана Викторовна

учитель изобразительного искусства, музыки и художественной культуры - Рябец Татьяна Александровна

библиотекарь - Виноградская Лариса Александровна

учитель начальных классов - Артюх Юлия Александровна

вчитель початкових класів - Болотцева Вікторія Вікторівна

учитель начальных классов - Шульга Галина Владимировна

учитель трудового обучения и основ здоровья - Сердюк Тимофій Олександрович

учитель истории- Ровний Сергій Іванович

педагог-організатор -Лухтура Марина Миколаївна

вчитель математики- Сімонова Вікторія Вікторівна

вчитель англійської мови - Участник:Юлія Бугайова

вчитель англійської мови - Участник:Рева Вікторія Василівна

вчитель української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури - Іваненко Людмила Миколаївна

практичний психолог - Курочка Вікторія Григорівна

Достижения школы

Другая информация