Звіт про проведення Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті 2015 р. у КЗ "Mенчикурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Веселівського району — различия между версиями

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск
 
Строка 18: Строка 18:
  
 
Для вчителів був проведений психолого-педагогічний семінар "Безпечний Інтернет" автор  психолог Т.М.Рощина.
 
Для вчителів був проведений психолого-педагогічний семінар "Безпечний Інтернет" автор  психолог Т.М.Рощина.
 +
<gallery>
 +
А11.jpg
 +
А22.jpg
 +
<gallery>

Текущая версия на 14:44, 25 февраля 2015

10 лютого 2015 року за ініціативою Європейської комісії в Україні проходитиме Міжнародний День Безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, що проводить ряд комплексних соціальних програм, покликаних привернути увагу суспільства до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет.

В цей день у Менчикурівській ЗОШ були проведені інформаційні заходи з даної тематики для дітей, вчителів

Учнями 11-х класів були створені електронні презентації правила безпечної поведінки в мережі та показані для учнів 2- 11 класів.

Учням 2- 4 класів та їх батьків була продемонстрована презентація «Інтернет. Безпека в Інтернеті» автор учениця 11класу К.Хламова.

Інтернет. Безпека в Інтернеті.


Після перегляду була проведена бесіда з учнями, в ході якої діти активно висловлювали своє бачення щодо ймовірних загроз в Інтернеті та правил безпечної поведінки в мережі.

Для учнів 5-11 класів було проведено презентацію «Що загрожує інформаційній системі. 10 основних правил роботи в онлайні" автор учениця 11класу І.Вовк 10 основних правил роботи в онлайні.

Для вчителів був проведений психолого-педагогічний семінар "Безпечний Інтернет" автор психолог Т.М.Рощина.