Звіт навчальних закладів Вільнянського району, Міжнародний День Безпечного Інтернету (2016)

Материал из Заповікі
Версия от 22:24, 2 августа 2017; Dominic28 (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

У рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету,який відзначається 9 лютого 2016 року у школі було проведено низку заходів з метою зменшення негативного впливу небажаної інормаційної продукції:
-проведено урок презентацію "Фіксики розкажуть про безпечний Інтернет та авторське право" [1];
-проведено години спілкування "Обережно,небезпечний Інтернет"
-забезпечено проходження веб-квесту "Країна Інтернет" [2].

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Як відомо, цього року Міжнародний День безпеки в Інтернеті відзначається 9 лютого. У Вільнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 були підготовлені й проведені різноманітні заходи з метою покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету:

ФОТОЗВІТ

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

9 лютого 2016 року у світі відзначається День безпечного Інтернету.
В Україні в цей день у закладах освіти, бібліотеках, дитячих та молодіжних клубах, громадських та бізнес-організаціях, в медіа та на сторінках соціальних мереж діти та дорослі обговорюють питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту. У Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 були проведені такі заходи:

 1. Виступ агітбригади «Безпечний Інтернет»
 2. Виховна година "Комп'ютерні віруси" у 5-В класі
 3. Кожному класу роздані у класні куточки "10 порад безпечної роботи в інтернеті"
 4. На стенді в коридорі школи вивішено поради для вчителів, батьків та учнів

Вільнянська гімназія "Світоч"

9 лютого 2016 р. у Вільнянській гімназії "Світоч" пройшов під гаслом '"Ми - за безпечний Інтернет!".

 • Учні 9-11 класів підтримали "Хвилю безпечного Інтернету-2016": виконали завдання он-лайн гри та тесту фото_Хвиля безпечного Інтернету. Одинадцятикласники створили презентацію на тему "Безпечний Інтернет" презентація, а учні 10-го класу продемонстували її для учнів 5-9 класів. Також школярам були представлені відеороліки "Безпека в Інтернеті - просто!" відео, "16 наукових фактів про мережу Інтернет" відео 1, які обговорювались після перегляду.
 • Учні початкових класів продивились відео "Розкажіть дітям про безпеку в Інтернеті" 1, 2,3 створили малюнки з цієї ж тематики малюнки, наприкінці обговорили "10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей" 10 правил. Для батьків були передані короткі пам'ятки "Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі".
 • На перервах проводилося анкетування з учнями 6-11 класів "Рівень поведінки в Інтернеті" анкета, в результаті якого виявилося, що 70% дітей - не зловживають Інтернетом, 26% - інколи забагато часу проводять в Інтернеті, 4% - занадто багато часу проводять в Інтернеті. Також учні пройшли тест з інформаційної безпеки тест

Матеріали всіх заходів будуть висвітлені в шкільній газеті за лютий 2016
ФОТОЗВІТ фотозвіт

Антонівський НВК

9 лютого в Антонівському НВК були проведені заходи з відзначення Міжнародного дня Безпеки в Інтернеті.
Учні початкових класів переглянули мультфільм "Безпечний Інтернет"
Для учнів 5 - 10 класів було проведено виховний захід "Безпека в Інтернеті" з переглядом презентації "Безпечний Інтернет"

Дніпровська ЗОШ І-ІІІ

У рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету,який відзначається 9 лютого 2016 року у школі було проведено заходи з метою зменшення негативного впливу небажаної інормаційної продукції:
-проведено урок-диспут "Безпечний Інтернет " [3];
-проведено години спілкування "Обережно,небезпечний Інтернет"

Дружелюбівський НВК

09 лютого 2016 року учні та працівники Дружелюбiвського НВК взяли участь у заходах до Міжнародного Дня Безпечного Інтернету. З учнями початкових класів була проведена бесіда про важливість навичок безпечної роботи у мережі. Для батьків дітей початкової ланки було розроблено і роздано пам’тки про правила безпечної роботи в Інтернеті. Учні середньої та старшої ланкок ознайомилися з питанням інформаційної безпеки, а також з матеріалами, які зможуть допомогти дітям захистити себе від небезпеки віртуального світу. Також учнями було створено портрет Користувача Інтернету. З учнями 5-6 класів було проведено урок «Мій друг - Інтернет». На якому діти сформували уявлення про правила безпечного використання Інтернет –ресурсами. З учнями 9-11 класів було проведено тренінгові заняття «Безпека в мережі Інтернет». На якому діти не тільки визначили основні небезпеки, які можуть спіткати дітей у мережі Інтернет, але й ще розвинули культуру поведінки в Інтернеті. Старшокласники з цікавістю і задоволення взяли участь у диспуті на тему "Правила користування Internet".

Кіровський НВК

На виконання листа Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 25.01.2016 № 035 «Про проведення заходів до Міжнародного Дня безпечного Інтернету» та листа відділу освіти від 03.02.2016 №01-10/85 «Про проведення заходів до Міжнародного Дня безпечного Інтернету», та з метою зменшення негативного впливу небажаної інормаційної продукції на підлітків у закладі було прведено наступні заходи:
- учнями 11 класу проведено інформаційну годину на тему "Безпека в Інтернеті"; (фотоматеріали)
- вчителем інформатики проведено тренінг для учнів середньої ланки з використанням сайту про безпеку в Інтернеті від Google – [4];(фотоматеріали)
- проведено виховну годину "Інтернет - користь та небезпека"відеоролік.(фотоматеріали)

Купріянівський НВК

9 лютого 2016 року у Купріянівському НВК пройшов День безпеки в Інтернеті.
Було проведено перегляд презентацій на тему:

 • "ОНЛАЙНОВІ ХИЖАКИ, КІБЕР ХУЛІГАНИ, СПАМ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ З УНИКНЕННЯ",
 • "ЯК КОНТРОЛЮВАТИ ПОВЕДІНКЕУ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ",
 • "ПРАВІЛА ДЛЯ БАТЬКІВ",
 • ”ОНЛАЙНОВІ ХИЖАКИ, КІБЕР ХУЛІГАНИ, СПАМ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ З УНИКНЕННЯ”http://ru.calameo.com/read/0019554240579ffb1ff6c для учнів 9-11 класів
 1. "Як контролювати поведінку дітей в Інтернеті"http://ru.calameo.com/read/001955424a5501c72872c
 2. "Правила для батьків"http://ru.calameo.com/read/001955424159f57d759cd
 3. "Повідомлення про проблему" для учнів 5-6 класів
 4. Безпека в Інтернеті для учнів 7-8 класів http://ru.calameo.com/read/001955424423102f7606e

Також для учнів 1-4 класів були прочитані казки, які учні других шкіл складали про Інтернет та переглянуто відео "Дитячі поради щодо безпечної роботи в Інтернеті"http://ru.calameo.com/read/001955424cf7703c9be2d.
У кожну класу кімнату було видано буклетhttp://ru.calameo.com/read/001955424c88b5658dabd

Джерела:


Люцернянський НВК

На виконання листа Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 25.01.2016 № 035 «Про проведення заходів до Міжнародного Дня безпечного Інтернету» та листа відділу освіти від 03.02.2016 №01-10/85 «Про проведення заходів до Міжнародного Дня безпечного Інтернету», та з метою зменшення негативного впливу небажаної інормаційної продукції на підлітків у закладі було прведено наступні заходи: учнів 4 класу ознайомлювали з порталом для дітей з правил безпечного користування Інтернетом;
учні 1 класу переглянули мультфільми про правила безпечного користування Інтернетом ПОЧЕМУЧКА "Безопасность в интернете при работе" Мультфильм «Безопасный Интернет»;
в 3 класі проведено виховну годину "Інтернет - друг, Інтернет - ворог; в 5 класі проведено бесіду "За та проти Інтернету"; 11 клас - проходження тренінгу "Безпечна поведінка і мова спілкування в Інтернеті". Оголошено творчий конкурс на найкращу стінівку "Безпечний Інтернет"

Максимівський НВК Вільнянської районної ради Запорізької області

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, яке відзначається 9 лютого 2016 року, В Максимівському нвк проведено ряд заходів, метою проведення яких є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.

Для учнів школи була проведена лінійка, на якій учні 9-10 класів розповіли про День безпеки в Інтернеті, про основне призначення Інтернету, а також основні небезпеки, які можуть чекати нас в ньому, а також ознайомили учнів із заходами, які пройдуть за день.

Отже, цей день на заклад провів так:

Учні 7-10 класів були ознайомлені з Всеукраїнською акцією «Хвиля безпечного Інтернету – 2016». З умовами акції детально можна ознайомитися на сайтах:
http://www.prointernet.in.ua/
http://zillya.ua/ http://yakistosviti.com.ua/

Учні 2-4 класів проявили ініціативу і намалювали малюнки.
Для учнів 5-7 класів було проведено заняття «Інтернет залежність», в ході якого було виявлено, що більшість дівчат не інтернет залежні, чого не можна сказать про хлопців, більше 50% залежать від інтернет-ігор. І що не дивно, вони не визнавали себе залежними.

Для учнів 8-10 класів проведено заняття «Всесвітня мережа».

Протягом заняття нам вдалося поглянути на глобальну комп'ютерну мережу Internet з різних сторін. Виявили як позитивні, так і негативні її якості. Internet є дуже важливим джерелом інформації, користуватися яким поза сумнівом треба, проте при цьому не слід забувати про ті проблеми, які несе в собі глобальна мережа і відноситься до неї з часткою розумного скептицизму. Технічний прогрес зупинити неможливо, але слід пам'ятати, що у будь-якої новини є свої позитивні і негативні сторони. І чим стане Internet в нашому житті, залежить від нас…

Також була зроблена виставка літератури, на якій учні школи мали можливість ознайомитися з можливостями Інтернету, з небезпеками, які можуть їх чекати в "мережевій павутині", також розгадати кросворди, ребуси з теми "Інтернет".

Використані джерела:
http://www.prointernet.in.ua/
Безпека в інтернеті для учнів
Мультфильм «Безопасный Интернет»
[фотоальбом]

Матвіївський ЗНВК "Всесвіт"

9 лютого 2016 року за ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід запроваджений День безпечнішого Інтернету (англ. Safer Internet Day), який з 2004 року відзначається у вівторок другого тижня лютого День безпечнішого Інтернету має на меті досягнення об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

У комплексі до Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті були проведені наступні заходи:

1. 09 лютого учні 2-11 класів прослухали лекцію агідбригади, переглянули відео та призентаційний матеріал
2. Було проведено уже традиційний конкурс художньої творчості "Моя онлайн безпека"(організовано конкурс малюнків)
3. Протягом тижня учні 5-11 класів ознайомляться з проектом від Google Україна"Про Інтернет" та матеріалами сайту On-ляндія.Безпека дітей в Інтернеті
4. Протягом лютого відбудуться батьківські збори в 4-11 класі, темою яких є "Безпека дітей в Інтернеті: чи потрібен батьківський контроль?"
5. Перегляд відео роликів власного виробництва Пригоди друзів у мережі та переможців фестивалю презентацій(відеороликів) в технології скрайбінг "Безпечний Інтернет"
6. Учні комплексу взяли участь у Всеукраїнській акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016», але через деякий час стало неможливим завершити тестування та отримати сертифікати.
Фотоальбом
Корисні посилання
Продукт від Google Україна"Про Інтернет"
On-ляндія.Безпека дітей в Інтернеті
" Відео "Безпека дітей в Інтернет"
Презентація "6 правил користувача Интернет"
Презентація "Онляндія - безпечна веб-країна"
Презентація "Небезпека віртуальної дійсності"

Читайте на нашому сайті
Матвіївського ЗНВК "Всесвіт"
Небезпека поряд!
Дитяча порнографія!

Московський НВК

09 лютого 2016 року учні та працівники Московського НВК взяли участь у заходах до Міжнародного Дня Безпечного Інтернету. З учнями 1 - 4 класів проведена бесіда про важливість навичок безпечної роботи у мережі Інтернет.
Для батьків було розроблено і роздано пам’ятки "Правила безпечної роботи в Інтернеті".
Учні середньої та старшої ланок ознайомилися з питанням інформаційної безпеки на уроках інформатики, переглянули і обговорили презентацію "Безпека в Інтернеті" та прийняли участь у Всеукраїнській акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016». З учнями 6-7 класів було проведено виховний захід «Моя безпека в Інтернеті». Під час заходу діти формували уявлення про правила безпечного використання Інтернет –ресурсів. Учні 9-11 класів показали свої вміння і навики роботи в Інтернеті, виконуючи тести та ігрові завдання у Всеукраїнській акції "Хвиля безпечного Інтернету – 2016". Учасники акції отримали сертифікати.
Фотоальбом "Міжнародний День безпечного Інтернету"
Вікторина "Безпечний Інтернет"
Презентація "Безпечний Інтернет"

Михайло-Лукашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області

На виконання листа Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 25.01.2016 № 035 «Про проведення заходів до Міжнародного Дня безпечного Інтернету» Міжнародний День безпечного Інтернету у Михайло-Лукашівській звгвльноосвітній школі І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області відбувся за графіком 09.02.2016р. У молодших класах була продемонстровано презентацію Безпечний Інтернет та відео Почемучка. Как вести cебя в социальных сетях?. Також провели виставку малюнків учнів молодших класів та інформацію "Моє бачення безпечного Інтернету"

Для учнів 5-11 класів було продемонстровано відеоролик Безпечний Інтернет  для учнів та проведено бесіду.

Новогупалівский НВК

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який відзначається 9 лютого 2016 року, наш заклад прийняв участь у Всеукраїнській акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».

В ході проведення акції серед учнів 2-7 класів було проведено конкурс малюнків.


Вчитель інформатики Плахова Т.П. провела ряд інформаційних заходів. Учням 5-11 класів було продемонстровано «Мультимедійний навчальний дистанційний курс із безпечного користування ресурсами мережі Інтернет», учні 2 класу переглянули скайбінг-презентацію «7 правил» ,а учні 3-4 кл. переглянули цікавий відеоролик «НОВІ Корисні підказки! Увага! Інтернет». Учні 5-7 класів пройшли тестування з теми «Безпечний Інтернет».
Після перегляду відеоролика «Інтернет - друг чи ворог?» учням 9-11 класів перевірили свої знання про Всесвітню мережу Інтернет за допомогою тестування.
Фотоальбом

Петро-Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9 лютого, як і кожного року, у світі та в Україні проводиться День Безпечного Інтернету. В Петро-Михайлівській школі до цього дня було проведено наступні заходи:

Привільненський НВК

9 лютого в нашій школі був присвячений "Дню безпечного Інтернету". Метою проведення є просування ідеї відповідального використання он-лайн технологій та мобільних приладів, особливо для дітей.
Було заплановано і проведено наступні заходи:
- 2-4 класи - перегляд презентації "Безпечний Інтернет[5], мультфільму "Знайомство в Інтернет"[6]
- учні 8 класу випустили інформаційну стінгазету "Безпечний Інтернет - це .. ."
- 9 -11 класи стали учасниками тренінгу від компанії Google та отримали відповідні сертифікати[7]

Соколівський НВК

Традицію відзначати День Безпечного Інтернету започаткували в Європі ще в 2004 році. Вже у 2008 році 40 країн світу взяли участь у цій акції. Основне її покликання – зробити Інтернет чистішим від насильства, злочинності та інших негативних чинників. За традицією, Міжнародний День Безпечного Інтернету проводиться другого вівторка лютого.
        Не залишилися байдужими до цієї події вчителі та учні нашого закладу.

 • Учні 11 класу зробили повчальні плакати на тему: «Користуйся Інтернетом безпечно» та «Безпека дитини в Інтернеті. Пам’ятка батькам»
 • Учні 6 класу зробили баннери – «Безпечний Інтернет» та «Цікаві сайти»
 • Учням 9-10 класів було запропоновано пройти гру на сайті про безпеку в Інтернеті від Google.

                                    Творчо та із захопленням учні Соколівського НВК зустріли день Безпечного Інтернету.


Солоненський НВК

У рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету,який відзначається 9 лютого 2016 року. З метою зменшення негативного впливу небажаної інормаційної продукції у НВК було проведено такі заходи :
-проведено в початковій школі, учнями 11 класу бесіди "Безпечний Інтернет";
-з учнями 5-8 класів проведено тренінг "Безпечний Інтернет"
-прес-конференція для старшокласників "Безпека в Інтернеті"
Фотоальбом проведених заходів

Тернівський НВК

Щороку у перший вівторок лютого місяця відзначається Safer Internet Day.
Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються:

 • шляхи безпечного використання молоддю Інтернету,
 • питання інтернет-етики
 • загрози протизаконного контенту.
"Хвиля Безпечного Інтернету - 2016"

Нині, 9 лютого 2016 року, в рамках Всесвітнього Дня безпечного Інтернету, в Тернівському НВК для учнів 1-9 класів було проведено ряд заходів присячених безпечному користуванню мережевими матеріалами.

 1. Найактивніші учні 7-9 класів взяли участь у Всеукраїнській акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016»
 2. Учні 1-3 класів переглянули мультиплікаційні фільми про безпеку в Інтернеті та взагалі, що це за мережа.
 1. Учні 4-6 класів прийляли участь у створенні малюнків та плакатів з теми "Мій безпечний Інтернет"
 2. Учні 7-9 класів стали активними учасниками Веб-квесту Безпечний Інтернет

Найцікавіші ідеї та думки щодо безпечного Інтрнету діти можуть викласти на інтерактивній дошці "День безпечного Інтернету у Тернівському НВК" Фотозвіт дня.

Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, яке відзначається 9 лютого 2016 року, в Кам'янській загальноосвітній школі Вільнянської районної ради Запорізької області проведено ряд заходів, метою проведення яких є зменшення негативного впливу небажаної інформації, шляхом покращення обізнаності учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.
Учні 2-4 класів переглянули відеоролики: Мультфильм "Безопасный интернет", Безопасный интернет - детям!,
учні 7-9 класів Компьютерная зависимость.Причины и пути преодоления, Online Інтернет-залежність, Скрайбінг-відеоролик на тему "Безпечний Інтернет"
Учні 2-7 класів прийняли активну участь в конкурсі малюнків "Безпечний інтернет"
Учні 6 та 7 класів були ознайомлені та прийняли участь в Всеукраїнській акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016». З умовами акції детально можна ознайомитися на сайтах: http://www.prointernet.in.ua/
Спільними зусиллями учнів 7 класу було виготовлено Он-лайн газету "Ми за безпечний інтернет" та розроблено презентацію "Етична поведінка в інтернеті"