Звіт навчальних закладів Вільнянського району, Міжнародний День Безпечного Інтернету (2016)

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск
Приблизний план звіту

Опис заходів: опишіть, які заходи проводились у вашому навчальному закладі до Міжнародного Дня Безпечного Інтернету
Посилання на використані матеріали: зробіть посилання на матеріали, які використовувались під час проведення заходів
Посилання на створені матеріали: розмістіть посилання на найцікавіші матеріали, які були створені під час проведення заходів

  • Конспекти уроків
  • Конспекти позакласних заходів
  • Презентації
  • Буклети та ін.
Увага! Для розміщення матеріалів використовуйте онлайн офіси (наприклад Гугл диск)

Посилання на фотоальбом: розмістить посилання на фотоальбом заходу

Увага! Для розміщення фотографій використовуйте фото сервіси або Гугл-диск

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

У рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету,який відзначається 9 лютого 2016 року у школі було проведено низку заходів з метою зменшення негативного впливу небажаної інормаційної продукції:
-проведено урок презентацію "Фіксики розкажуть про безпечний Інтернет та авторське право" [1];
-проведено години спілкування "Обережно,небезпечний Інтернет"
-забезпечено проходження веб-квесту "Країна Інтернет" [2].

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Як відомо, цього року Міжнародний День безпеки в Інтернеті відзначається 9 лютого. У Вільнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 були підготовлені й проведені різноманітні заходи з метою покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету:

ФОТОЗВІТ

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

9 лютого 2016 року у світі відзначається День безпечного Інтернету.
В Україні в цей день у закладах освіти, бібліотеках, дитячих та молодіжних клубах, громадських та бізнес-організаціях, в медіа та на сторінках соціальних мереж діти та дорослі обговорюють питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту. У Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 були проведені такі заходи:

 1. Виступ агітбригади «Безпечний Інтернет»
 2. Виховна година "Комп'ютерні віруси" у 5-В класі
 3. Кожному класу роздані у класні куточки "10 порад безпечної роботи в інтернеті"
 4. На стенді в коридорі школи вивішено поради для вчителів, батьків та учнів

Вільнянська гімназія "Світоч"

9 лютого 2016 р. у Вільнянській гімназії "Світоч" пройшов під гаслом '"Ми - за безпечний Інтернет!".

 • Учні 9-11 класів підтримали "Хвилю безпечного Інтернету-2016": виконали завдання он-лайн гри та тесту фото_Хвиля безпечного Інтернету. Одинадцятикласники створили презентацію на тему "Безпечний Інтернет" презентація, а учні 10-го класу продемонстували її для учнів 5-9 класів. Також школярам були представлені відеороліки "Безпека в Інтернеті - просто!" відео, "16 наукових фактів про мережу Інтернет" відео 1, які обговорювались після перегляду.
 • Учні початкових класів продивились відео "Розкажіть дітям про безпеку в Інтернеті" 1, 2,3 створили малюнки з цієї ж тематики малюнки, наприкінці обговорили "10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей" 10 правил. Для батьків були передані короткі пам'ятки "Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі".
 • На перервах проводилося анкетування з учнями 6-11 класів "Рівень поведінки в Інтернеті" анкета, в результаті якого виявилося, що 70% дітей - не зловживають Інтернетом, 26% - інколи забагато часу проводять в Інтернеті, 4% - занадто багато часу проводять в Інтернеті. Також учні пройшли тест з інформаційної безпеки тест

Матеріали всіх заходів будуть висвітлені в шкільній газеті за лютий 2016
ФОТОЗВІТ фотозвіт

Антонівський НВК

9 лютого в Антонівському НВК були проведені заходи з відзначення Міжнародного дня Безпеки в Інтернеті.
Учні початкових класів переглянули мультфільм "Безпечний Інтернет"
Для учнів 5 - 10 класів було проведено виховний захід "Безпека в Інтернеті" з переглядом презентації "Безпечний Інтернет"

Дніпровська ЗОШ І-ІІІ

У рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету,який відзначається 9 лютого 2016 року у школі було проведено заходи з метою зменшення негативного впливу небажаної інормаційної продукції:
-проведено урок-диспут "Безпечний Інтернет " [3];
-проведено години спілкування "Обережно,небезпечний Інтернет"

Дружелюбівський НВК

09 лютого 2016 року учні та працівники Дружелюбiвського НВК взяли участь у заходах до Міжнародного Дня Безпечного Інтернету. З учнями початкових класів була проведена бесіда про важливість навичок безпечної роботи у мережі. Для батьків дітей початкової ланки було розроблено і роздано пам’тки про правила безпечної роботи в Інтернеті. Учні середньої та старшої ланкок ознайомилися з питанням інформаційної безпеки, а також з матеріалами, які зможуть допомогти дітям захистити себе від небезпеки віртуального світу. Також учнями було створено портрет Користувача Інтернету. З учнями 5-6 класів було проведено урок «Мій друг - Інтернет». На якому діти сформували уявлення про правила безпечного використання Інтернет –ресурсами. З учнями 9-11 класів було проведено тренінгові заняття «Безпека в мережі Інтернет». На якому діти не тільки визначили основні небезпеки, які можуть спіткати дітей у мережі Інтернет, але й ще розвинули культуру поведінки в Інтернеті. Старшокласники з цікавістю і задоволення взяли участь у диспуті на тему "Правила користування Internet". друж20160209_105409.jpg

Кіровський НВК

На виконання листа Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 25.01.2016 № 035 «Про проведення заходів до Міжнародного Дня безпечного Інтернету» та листа відділу освіти від 03.02.2016 №01-10/85 «Про проведення заходів до Міжнародного Дня безпечного Інтернету», та з метою зменшення негативного впливу небажаної інормаційної продукції на підлітків у закладі було прведено наступні заходи:
- учнями 11 класу проведено інформаційну годину на тему "Безпека в Інтернеті"; (фотоматеріали)
- вчителем інформатики проведено тренінг для учнів середньої ланки з використанням сайту про безпеку в Інтернеті від Google – [4];(фотоматеріали)
- проведено виховну годину "Інтернет - користь та небезпека"відеоролік.(фотоматеріали)

Купріянівський НВК

Люцернянський НВК

Максимівський НВК Вільнянської районної ради Запорізької області

Матвіївський ЗНВК "Всесвіт"

9 лютого 2016 року за ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід запроваджений День безпечнішого Інтернету (англ. Safer Internet Day), який з 2004 року відзначається у вівторок другого тижня лютого День безпечнішого Інтернету має на меті досягнення об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

У комплексі до Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті були проведені наступні заходи:

1. 09 лютого учні 2-11 класів прослухали лекцію агідбригади, переглянули відео та призентаційний матеріал
2. Було проведено уже традиційний конкурс художньої творчості "Моя онлайн безпека"(організовано конкурс малюнків)
3. Протягом тижня учні 5-11 класів ознайомляться з проектом від Google Україна"Про Інтернет" та матеріалами сайту On-ляндія.Безпека дітей в Інтернеті
4. Протягом лютого відбудуться батьківські збори в 4-11 класі, темою яких є "Безпека дітей в Інтернеті: чи потрібен батьківський контроль?"
5. Перегляд відео роликів власного виробництва Пригоди друзів у мережі та переможців фестивалю презентацій(відеороликів) в технології скрайбінг "Безпечний Інтернет"
6. Учні комплексу взяли участь у Всеукраїнській акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016», але через деякий час стало неможливим завершити тестування та отримати сертифікати.
Фотоальбом
Корисні посилання
Продукт від Google Україна"Про Інтернет"
On-ляндія.Безпека дітей в Інтернеті
" Відео "Безпека дітей в Інтернет"
Презентація "6 правил користувача Интернет"
Презентація "Онляндія - безпечна веб-країна"
Презентація "Небезпека віртуальної дійсності"

Читайте на нашому сайті
Матвіївського ЗНВК "Всесвіт"
Небезпека поряд!
Дитяча порнографія!

Московський НВК

09 лютого 2016 року учні та працівники Московського НВК взяли участь у заходах до Міжнародного Дня Безпечного Інтернету. З учнями 1 - 4 класів проведена бесіда про важливість навичок безпечної роботи у мережі Інтернет.
Для батьків було розроблено і роздано пам’ятки "Правила безпечної роботи в Інтернеті".
Учні середньої та старшої ланок ознайомилися з питанням інформаційної безпеки на уроках інформатики, переглянули і обговорили презентацію "Безпека в Інтернеті" та прийняли участь у Всеукраїнській акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016». З учнями 6-7 класів було проведено виховний захід «Моя безпека в Інтернеті». Під час заходу діти формували уявлення про правила безпечного використання Інтернет –ресурсів. Учні 9-11 класів показали свої вміння і навики роботи в Інтернеті, виконуючи тести та ігрові завдання у Всеукраїнській акції "Хвиля безпечного Інтернету – 2016". Учасники акції отримали сертифікати.
Фотоальбом "Міжнародний День безпечного Інтернету"
Вікторина "Безпечний Інтернет"
Презентація "Безпечний Інтернет"

Михайло-Лукашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільнянської районної ради Запорізької області

Новогупалівский НВК

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який відзначається 9 лютого 2016 року, наш заклад прийняв участь у Всеукраїнській акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».

В ході проведення акції серед учнів 2-7 класів було проведено конкурс малюнків.


Вчитель інформатики Плахова Т.П. провела ряд інформаційних заходів. Учням 5-11 класів було продемонстровано «Мультимедійний навчальний дистанційний курс із безпечного користування ресурсами мережі Інтернет», учні 2 класу переглянули скайбінг-презентацію «7 правил» ,а учні 3-4 кл. переглянули цікавий відеоролик «НОВІ Корисні підказки! Увага! Інтернет». Учні 5-7 класів пройшли тестування з теми «Безпечний Інтернет».
Після перегляду відеоролика «Інтернет - друг чи ворог?» учням 9-11 класів перевірили свої знання про Всесвітню мережу Інтернет за допомогою тестування.
Фотоальбом

Петро-Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9 лютого, як і кожного року, у світі та в Україні проводиться День Безпечного Інтернету. В Петро-Михайлівській школі до цього дня було проведено наступні заходи:

Привільненський НВК

9 лютого в нашій школі був присвячений "Дню безпечного Інтернету". Метою проведення є просування ідеї відповідального використання он-лайн технологій та мобільних приладів, особливо для дітей.
Було заплановано і проведено наступні заходи:
- 2-4 класи - перегляд презентації "Безпечний Інтернет[5], мультфільму "Знайомство в Інтернет"[6]
- учні 8 класу випустили інформаційну стінгазету "Безпечний Інтернет - це .. ."
- 9 -11 класи стали учасниками тренінгу від компанії Google та отримали відповідні сертифікати[7]

Соколівський НВК

Традицію відзначати День Безпечного Інтернету започаткували в Європі ще в 2004 році. Вже у 2008 році 40 країн світу взяли участь у цій акції. Основне її покликання – зробити Інтернет чистішим від насильства, злочинності та інших негативних чинників. За традицією, Міжнародний День Безпечного Інтернету проводиться другого вівторка лютого.
        Не залишилися байдужими до цієї події вчителі та учні нашого закладу.

 • Учні 11 класу зробили повчальні плакати на тему: «Користуйся Інтернетом безпечно» та «Безпека дитини в Інтернеті. Пам’ятка батькам»
 • Учні 6 класу зробили баннери – «Безпечний Інтернет» та «Цікаві сайти»
 • Учням 9-10 класів було запропоновано пройти гру на сайті про безпеку в Інтернеті від Google.

                                    Творчо та із захопленням учні Соколівського НВК зустріли день Безпечного Інтернету.


Солоненський НВК

У рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету,який відзначається 9 лютого 2016 року. З метою зменшення негативного впливу небажаної інормаційної продукції у НВК було проведено такі заходи :
-проведено в початковій школі, учнями 11 класу бесіди "Безпечний Інтернет";
-з учнями 5-8 класів проведено тренінг "Безпечний Інтернет"
-прес-конференція для старшокласників "Безпека в Інтернеті"
Фотоальбом проведених заходів

Тернівський НВК

Щороку у перший вівторок лютого місяця відзначається Safer Internet Day.
Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються:

 • шляхи безпечного використання молоддю Інтернету,
 • питання інтернет-етики
 • загрози протизаконного контенту.
"Хвиля Безпечного Інтернету - 2016"

Нині, 9 лютого 2016 року, в рамках Всесвітнього Дня безпечного Інтернету, в Тернівському НВК для учнів 1-9 класів було проведено ряд заходів присячених безпечному користуванню мережевими матеріалами.

 1. Найактивніші учні 7-9 класів взяли участь у Всеукраїнській акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016»
 2. Учні 1-3 класів переглянули мультиплікаційні фільми про безпеку в Інтернеті та взагалі, що це за мережа.
 1. Учні 4-6 класів прийляли участь у створенні малюнків та плакатів з теми "Мій безпечний Інтернет"
 2. Учні 7-9 класів стали активними учасниками Веб-квесту Безпечний Інтернет

Найцікавіші ідеї та думки щодо безпечного Інтрнету діти можуть викласти на інтерактивній дошці "День безпечного Інтернету у Тернівському НВК" Фотозвіт дня.

Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів

Вільноандріївська ЗОШ І-ІІ ступенів

09 лютого 2016 року - Міжнародний День безпеки в Інтернеті

Логотип Дня безпечного Інтернету Вільноандріївської ЗОШ

09 лютого 2016 р. у Вільноандріївській ЗОШ були проведені наступні заходи до Дня безпечного Інтернету:

 • Учні 9 класу продемонстрували плакати, в яких відобразили своє бачення щодо безпечного поводження у всесвітній інтернет-мережі.
 • Для учнів 8 класу була проведена вікторина з інформатики "Подорож в безпечну ВЕБ-країну".
 • Для учнів 6 класу тренінг "Безпека в Інтернеті". Виготовлення колажів.
 • Для учнів 5 класу тренінг "Голосую ЗА! безпечний інтернет". Виготовлення стінгазет двома командами.


Фотозвіт заходів до Дня безпечного Інтернету

--- --- Вчитель інформатики Бойко О.В. підготувала інформацію для батьків про безпеку дітей в інтернеті у вигляді презентації.

Доповідь Бойко О.В. "Безпека дітей в інтернеті. Контроль з боку батьків"


Любимівський НВК

У рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету,який відзначається 9 лютого 2016 року у закладі було проведено низку заходів:
- Учні 6-9класів підтримали "Хвилю безпечного Інтернету-2016": виконали завдання он-лайн гри та тесту.
- На перервах учні старшої школи здійснили подорож по станціях "Ребус", "Кросворд", "Магічний квадрат",Ріка "Знайди слово", за що переможці були нагороджені солодкими призами.
- учні 9 класу розробили і роздали пам’ятки для батьків "Правила безпечної роботи в Інтернеті".
- Учні початкових класів переглянули мультфільм "Правила з Інтернет - безпеки для дома"

Нововасилівський НВК

9 лютого 2016 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. В цей день у НВК проводилися заходи з метою обговорення питань безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадків порушення прав дитини та механізми їх захисту.
Заходи до Дня безпеки в Інтернеті

№ п/п Заходи Класи Відповідальні Фотозвіт
1. Перегляд мультиплікаційних фільмів 1-2 Лук'янова І.В. [8]
2. Брейн-ринг «Безпечний інтернет» 3-4 Лук'янова І.В. [9]
3. Веб-квест « Подорож по Інтернету» 5-9 Наришкова Н.М. [10]
4. Тренінг «Користувачі мережі» 3 Кл. керівник Сурова Л.О. [11]
5. Тренінг «Подорож до Інтернет - імперії» 5 Кл. керівник Кирик С.С.
6. Диспут «Інтернет буває небезпечним!» 6 Кл. керівник Барна О.А. [12]
7. Дискусія «Інтернет -це добро чи зло?» 9 Кл. керівник Іванісова Т.В.


Ми маємо надію, що інформація стала у нагоді для учнів нашої школи.


Гнаровська ЗОШ І ступеня

09 лютого 2016 - День Безпечного Інтернету