ЗапоВікі

Материал из Заповікі
Версия от 20:05, 17 августа 2021; Dominic28 (обсуждение | вклад) (Адміністратори)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

Про портал

В травні 2008 р. на базі Центра інформатики та інформаційних технологій (зараз Кафедра інформатики та інформаційних технологій в освіті) почав функціонувати електронний освітній ресурс Запорізька Вікі (http://zoippo.net.ua/old_zapowiki).

Першочерговим завданням першого року було підвищення ІТ-компетентностей вчителів в області нових технологій шляхом проведення тренінгів, мережевих проектів та конкурсів, залучення в спільну діяльність на сторінках ЗапоВікі.

У 2014 році відбувся перехід на нову платформу - http://zw.ciit.zp.ua.

Робота на порталі побудована відповідно до правил Вікі-технології: відсутність адміністраторів, відкритість системи тощо. Адміністратори виконують роль консультантів, допомагаючи учасникам швидше опанувати правила роботи на порталі, а самі учасники вчаться створювати Вікі-статті, реалізовувати мережні проекти, беруть участь в різних заходах, наповнюють портал якісним контентом. Відсутність керування та вільний доступ до ресурсів надали можливість учасникам проявляти творчі здібності, створювати цікаві матеріали, розвивати ІТ-компетентність та інформаційну культуру.

Адміністратори

...

Нагороди

  • 2012 - Переможець конкурсу «Інновації в навчальних закладах, які сприяють формуванню інформаційного суспільства в Україні», який проходив в межах Ювілейної виставки "Сучасна освіта в Україні - 2012", за створення обласного освітнього ресурсу "ЗапоВікі".
  • 2015 - На Національному виставковому конкурсі «Видатні науково-практичні досягнення в освіті - 2015» в номінації «Електронний освітній ресурс» переможцем визнано творчу розробку «Вікі-репозитарій як основа науково-методичного та інформаційного простору професійної підготовки вчителя-мовника», створену на ЗапоВікі та авторами якої є співробітники ЗОІППО Путій Тетяна Миколаївна та Телятник Кіра Валентинівна.
  • 2016 - Перемога у Національному виставковому конкурсі у номінації "Електронний освітній ресурс" за електронний освітній ресурс ЗапоВікі

Вікі-проекти України

Робота з порталом

Архів