Участница:Oksana

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Портрет Скиба О. В. 07.10.2013.jpg

Про себе

Василькова Оксана Владиславівна
Регіон: Україна, Запорізька область, Великобілозерський р-н, с. Велика Білозерка

Місце роботи: Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ст. №6

Освіта: вища, Запорізький національний університет, викладач інформатики, математик-програміст

Посада: вчитель інформатики

Категорія: спеціаліст

Стаж: 4 роки

Проблемна тема: Формування комп'ютерної грамотності учнів на уроках інформатики

Педагогічне кредо: "Вчитель живе доти, доки вчиться, як тільки він перестає вчитись, у ньому вмирає вчитель" (К.Ушинський)

Контакти

 • E-mail: OksanaVladislavovna@gmail.com

Робота на тренінгу

Тренінг "Мережеві технології Веб 2.0" для педагогічних працівників, ЗОІППО, жовтень 2013

Теги 08102013

Презентация "Правопис ненаголошених е та и в корені слова"

Вебмікс "Інформатика"

Карта знань Скиба О.В. 09102013

Пазл "Складові комп'ютера"

Блог "Інформатика"

Віртуальна стінгазета "Безпека дітей в Інтернеті"

Віртуальна діаграма в Cacoo

Текстовий документ "Календарне планування з інформатики для 5 класу"

Презентація "Інформація та повідомлення"

Кросворд "Комплектація комп'ютера"

Класифікація "Об'єкти навколо нас"

Презентація "Знайомство з ОС Windows. Інтерфейс користувача" на prezi.com

Інформаційні процеси 21 10 13

Цікаві факти з інформатики

 • Перша ЕОМ була сконструйована в 17 столітті французьким математиком , фізиком , філософом і письменником Блез Паскальом.
 • 4 грудня 1948 року - день народження радянської інформатики. Зацікавившись публікаціями про цифрові обчислювальні машини, що з’явилися наприкінці 40-х років, член-кореспондент АН СРСР по Відділенню технічних наук І. С. Брук стає активним учасником наукового семінару, який обговорював питання автоматизації обчислювальної техніки.
 • У нашій країні до кінця 2006 року кількість комп’ютерів, підключених до Інтернету, склало понад 350 млн., а в усіх країнах світу приблизно 1 мільярд.
 • Перший комп’ютерний вірус, який поширився за межі машини автора, отримав назву Elk Cloner. Написаний він був у 1982 році Річем Скрента і орієнтувався на комп’ютери Apple.
 • Microsoft припиняє технічну підтримку Windows XP і порекомендувала користувачам переходити на нові версії операційної системи - Windows 7 або Windows 8. Про це повідомляє УНІАН. «Тепер для нас та наших партнерів настав час інвестувати в більш сучасні технології, які дозволять нам розробляти і розвивати нові ефективні способи роботи», – йдеться в офіційному повідомленні компанії. У Microsoft користувачам Windows XP нагадують, що після закінчення техпідтримки їхній комп’ютер стане вразливим, оскільки операційна система не отримуватиме потрібних оновлень. Крім того, в компанії зазначають, що більшість виробників оптимізує своє обладнання та програмне забезпечення для останніх версій Windows. Це означає, що багато пристроїв та програм не працюватимуть із застарілою Windows XP. Операційна система Windows XP запрацювала 25 жовтня 2001 року і досі є однією з найпоширеніших у світі. Нині вона поступається популярністю лише Windows 7. За даними аналітичної компанії NetMarketShare, 29% власників персональних комп'ютерів досі працюють на Windows XP. 48% користувачів обрали Windows 7.
 • Згідно з рейтингом WWW.top500.org, найпотужнішим на сьогодні суперкомп’ютером є японський Earth Simaulator. Як можна здогадатися з назви, він призначений для досліджень в області метеорології, океанології та інших наук про Землю. Його 5120 процесорів можуть виконувати до 36 трильйонів операцій в секунду — це майже втричі більше по продуктивності від найближчого конкурента з Америки.

Інтернет-ресурси

 1. Сайт ЗОІППО
 2. Сайт МОН
 3. Математика для школи
 4. Віртуальне МО вчителів інформатики Великобілозерського району
 5. Віртуальне МО вчителів інформатики Великобілозерського району(на новій платформі)