Розміщення матеріалу на сервісі Padlet

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Алгоритм дій щодо розміщення матеріалу на сервісі Padlet

 1. Розмістити ваш матеріал в Інтернеті (на блозі чи сайті, або в якому-небудь інтернет-сховищі тощо).
 2. Відкрийте віртуальну дошку Padlet в сусідній вкладці зі сторінки «Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини" (жовтень 2018)» на ЗапоВікі чи за посиланням: https://padlet.com/bibl_zoippo/mesjachnikschool
 3. Якщо у вас є електронна адреса на gmail.com, то увійдіть до сервісу через Google, для цього клацніть на слово «Войти» («Увійти»).
 4. Потім клацніть на надпис «Войти через Google» («Увійти через Google») та увійдіть у свій аккаунт на Google.
 5. Якщо у вас немає електронної адреси на gmail.com, тоді здійсніть реєстрацію, для цього клацніть на слово «Зарегистрироваться» («Зареєстуватись»).
 6. Для реєстрації впишіть свою електронну адресу і введіть пароль.
 7. Для того, щоб вставити інформацію про захід, клацніть на «+», після чого з’явиться стікер, який необхідно заповнити наступним чином:
  1. у віконце «Название» («Назва») впишіть форму заходу і тему (наприклад, Мережева акція «Читаємо українські дитячі книжки»);
  2. у віконце «Написать что-нибудь» («Написати що-небудь») зазначте одним-двома реченнями, що представляє собою ваш захід, для кого призначений тощо (в дужках впишіть власне прізвище та ініціали, коротку назву вашого місця роботи (наприклад, Акція проведена серед учнів початкових класів та оформлена у вигляді колективного інтерактивного плакату «ТОП-10: сучасні українські книги для дітей». (Іванова Г.І., ЗСШ №_)).
 8. Щоб прив’язати стікер до інформації, вставте URL матеріалу (блогу, тесту, малюнка, відео, презентації тощо).
 9. Для цього стікері клацніть на «значок, якій супроводжується підказкою словом «Link».

Якщо необхідна більш детальна інформація щодо розміщення матеріалу на віртуальній дошці, користуйтесь наданою інструкцією.

Примітка.

 1. Не забудьте обов’язково вказати в стікері:
  1. форму і назву заходу;
  2. одне-два речення пояснення, що представляє собою ваш захід, для кого призначений тощо;
  3. власне прізвище, ініціали та коротку назву закладу;
  4. URL заходу.
 2. Кількість представлених матеріалів не обмежена, але не менше 1 від кожного району (міста)/громади/ЗНЗ обласного підпорядкування.

Інструкції

 1. Як розмістити стікер з матеріалом (текстом, малюнком, відео) на віртуальній дошці Рadlet
 2. Відеоролик «Рadlet: віртуальна дошка» (рос.)

Якщо бажаєте більше дізнатись про сервіс Рadlet, як створити і працювати з віртуальної стіною (дошкою), подивіться відеоролик.