Рефлексія Ковальова О.М.

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Рефлексія (від лат. Reflexio - звернення назад) - розумовий процес, спрямований на самопізнання, аналіз своїх емоцій і почуттів, станів, здібностей, поведінки.

Як писати рефлексію:

  • Перегляньте Основні запитання та головні ідеї, які були розглянуті в Модулі, або прочитайте Стислий огляд Модуля та подумайте про ідеї та матеріали, що ви створили, які можна використовувати під час викладання чи планування для того, щоб покращити процес навчання учнів.
  • Натисніть кнопку "Править" навпроти необхідного Модуля
  • Запишіть свої думки та враження від навчання за цим модулем. Напишіть про інші висновки, ключові ідеї, нові інструменти та засоби, які допомагають навчатися, використовуючи ІКТ, запитання, які у вас виникли, та те, що вас турбує або цікавить. Обміркуйте, яким чином знання, які ви отримали в цьому модулі, можуть вплинути на ваше викладання та навчання ваших учнів. Запишіть, що видалося вам найцікавішим, найпростішим, а що було складним і не зрозумілим.

Підказки:

  • Цей модуль допоміг мені обдумати власні цілі навчання на цьому тренінгу, а саме…
  • Цей модуль допоміг мені проаналізувати переваги використання методу проектів у навчальному процесі, а саме…
  • Цей модуль допоміг мені з’ясувати, як можна використати навчальні дослідження в проектах та зрозуміти призначення Основних запитань проекту, а саме…
  • Цей модуль допоміг мені уточнити Основні запитання проекту та обдумати оцінювання учнів в проекті, а саме…

Модуль 1

Виконуючи завдання М1, я працювала зі своєю сторінкою на Заповіках, наповнюючи її інформацією. Також створювала свій блог.

Модуль 2

Продовжую знайомство з Заповіками. Створила буклет.Працювала з планом вивчення теми, планом виконання навчального проекту.

Модуль 3

Складали, обговорювали ключове, тематичні і змістовні питання проекту, дуже багато зауважень.

Модуль 4

Дуже цікаво! Вчилися створювати різні варіанти диференційованих форм опитування учнів. Ніхто не залишиться без уваги. Познайомилися з цікавими інтернет ресурсами.

Модуль 5

Спільно з учасниками працювала з електронними документами, обговорювали в групах презентації щодо представлення ідей проектів та оцінювання учнів. Створювала список використаних джерел. Обговорювали ідеї щодо використання можливостей інтернету у своїх проектах.

Модуль 6

Продовжила розміщувати вже готові матеріали. Створила презентацію до проекту.Дуже цікаво експериментувати.

Модуль 7

Працювала з електронними документами. Наближаємось до завершення, з'явилася розгубленість.

Модуль 8

Вирішували питання оцінювання виховного заходу. Адже кожен вихованець повинен отримати оцінку своєї діяльності.

Модуль 9

Створювала ребуси і кросворди. Нам було дуже цікаво, захопливо, легко. Сподіваюся дітям також.

Модуль 10

Працювала над таблицею щодо фасилітації. Для дорослих важливо правильно організувати, пояснити роботу, а для дітей тим більше.

Модуль 11

Склала контрольний список. Ми на стадій завершення. Те що лякало на початку почало набирати певної форми. Величезна подяка нашим тренерам та колегам за терплячість.