Потенціал художньо-естетичного напряму позашкільної освіти у національно-патріотичному вихованні дітей та підлітків

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Оголошення

Шановні працівники позашкільних навчальних закладів Запорізької області!

Запрошуємо взяти участь у роботі обласного семінару для працівників позашкільних навчальних закладів Запорізької області, який відбудеться 23 березня 2016 року в режимі оff line. З матеріалами семінару можна знайомитись починаючи з 23.03.2016р.

Свої запитання можна ставити на сторінці запитань (Обсуждение).

Буду вдячна за активну предметну участь: у розділ ПРАКИЧНА ЧАСТИНА можна додавати посилання на власні електронні ресурси, або ресурси, для яких ви створюєте електронний контент. Для цього потрібно бути зареєстрованим на порталі ЗапоВікі.

З повагою, методист НМЦПО К.Б. Голдобіна

Мета

представити національно-патріотичне виховання як пріоритетний напрям освітньої діяльності у позашкільних навчальних закладах. Розглянути виховні можливості художньо-естетичного напряму позашкільної освіти.

Завдання:

 • проаналізувати шляхи використання засобів та прийомів виховання патріотичних почуттів у вихованців ПНЗ на гуртковому занятті художньо-естетичного напряму відповідно до профілів.
 • презентувати кращій досвід з практики роботи педагогів позашкільної галузі освіти Запорізької області із зазначеної теми.

План семінару

 • Художньо-естетичний напрям позашкільної освіти та його виховний потенціал: теоретико-методологічний аспект (доповідь, методист НМЦПО Голдобіна К.Б.).
 • Національно-патріотичне виховання сучасної учнівської молоді: мета, завдання, форми роботи.
  • доповідь, методист НМЦПО Голдобіна К.Б.;
  • стаття «Система громадянсько-патріотичного виховання у позашкільному закладі», О.Г.Орлова, культорганізатор ЦДЮТ ім. В.Гнаровської м. Вільнянськ;
  • стаття «Місія педагогів – виховувати патріотів», О.В. Чернова, методист КУ «Приморський РЦДЮТ»;
  • стаття «Громадянське та військово-патріотичне виховання в системі роботи Запорізького центру козацького військово-патріотичного виховання «Школа джур», Кулик Л.І., методист Запорізького центру козацького військово-патріотичного виховання «Школа джур».
 • Шляхи використання засобів та прийомів виховання патріотичних почуттів у вихованців ПНЗ на гуртковому занятті художньо-естетичного напряму. (методичні рекомендації, методист НМЦПО Голдобіна К.Б.).
 • Досвід працівників ПНЗ Запорізької області з національно-патріотичного виховання (практична частина).

Матеріали семінару

Висновки

Отже, за результатами проведення семінару рекомендуємо розглядати національно-патріотичне виховання дітей та підлітків як пріоритетний напрям освітньої діяльності у позашкільних навчальних закладах при складанні річних планів роботи, плану виховної роботи та планів з самоосвітньої діяльності керівників гуртків.