Портфоліо навчального проекту "Філософський зміст у вірші Ліни Костенко "Кольорові миші"

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Автор проекту

Тарасова Катерина Олександрівна

Назва проекту

Філософський зміст у вірші Ліни Костенко "Кольорові миші"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Образотворче мистецтво, інформатика, українська мова.

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Цей проект розроблений для учнів 7 класу. Тема відповідає навчальній програмі з української літератури за новими днржавними стандартами.

Питання проекту

===Ключове питання" Чи потрібно бути індивідуальною особистістю у ХХІ столітті?"

===Тематичні питання 1.Яке значення життєвого і творчого шляху Ліни Костенко? 2.Який філософський зміст, символіка та образи розкриває поетеса у своєму вірші "Кольорові миші"? 3.У чому полягають художні особливості твору Ліни Костенко "Кольорові миші"?


Змістові питання

1. Що таке алегорія? 2. Коли відбуваються події у вірші Ліни Костенко "Кольорові миші"? 3.Хто привів Анну до суду? 4.Тема вірша Ліни Костенко "Кольорові миші"

План вивчення теми (вставити файл)

Навчальні цілі

 Даний проект спрямований на розвиток в учнів навичків пошуково-дослідницької роботи, розвиває зацікавленість учнів, сприяє покращенню    творчої діяльності.Навчальні цілі спрямованні на вміння учнями читати та усвідомлювати прочитане, на розвиток творчих здібностей; розвивати інтерес до художньої літератури, розвивати естетичні смаки, виховувати патріотизм. Робити ставку на загальнолюдські цінності, розвивати особистість через підбір літератури.
 Швидкий пошук та вміння використовувати інформацію, систематизація набутих знань, вміння творчо використовувати підібраний матеріал.

Діяльність вчителя

Діяльність учнів

Оцінювання

Корисні ресурси

Інші документи