Обсуждение участника:Крот Анастасія Ігорівна

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Вітаю з успішним завершенням тренінгу! Бажаю приємного відпочинку влітку та творчих злетів у наступному навчальному році! Дякую за приємні відгуги! До зустрічі!--Мачула Ирина (обсуждение) 20:43, 3 июня 2016 (EEST)

Подарунок :-) https://sites.google.com/site/teachblogs/katalog

Шановна Анастасія Ігорівна! Ваша візитка змістовна та пізнавально-інформаційна ! Бажаю вам терпіння, наснаги ,творчих успіхів, гарних учнів та добре відпочити влітку і з новими силами приступити до нового навчального року з використанням ресурсів Веб 2.0.

Тренінг "Мережеві технології Веб 2.0" був змістовним, корисним та цікавим. --Elena2743380 (обсуждение) 10:01, 3 июня 2016 (EEST)


Шановна Олена Вікторівна! Дякую Вам за такі щирі побажання та за Ваш коментар! Я прислухаюсь до Вашої поради і в новому навчальному році на уроках історії буду використовувати ресурси Веб 2.0. Тренінг "Мережеві технології Веб 2.0", який я відвідала є цікавий і корисний для моєї педагогічної діяльності. Мене зацікавили різні форми проведення тернінгу, особливо сподобалася робота з ресурсом LearningApps. Даний сервіс буду використовувати для практичних занять з історії в 5-9 класах. --Крот Анастасія Ігорівна (обсуждение) 10:12, 3 июня 2016 (EEST)