Обсуждение:Участь у тренінзі "Мережеві технології Веб 2.0", Ясинська Ірина Василівна, Вільнянський район, 2014 рік

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Доброе утро! Ирина Васильевна, если вы загружаете фотографии на ЗапоВики обратите внимание на категорию фотографий, не все фотографии должны быть под категорией "Участник" (обсуждение Киндий Р.А.)--Sobakaralena (обсуждение) 08:06, 26 ноября 2014 (EET)


Добрый вечер! Спасибо за работу!--Sobakaralena (обсуждение) 20:53, 23 ноября 2014 (EET) Шановна Ірина Василівна, так цікаво вийшло, що, наприклад, я на тренінгу Веб 2.0 дізнаюсь про унікальні можливості та глибину роботи на Заповікі, а у Вас все навпаки: уже стільки цікавого та унікального Вами зроблено і ось Ви на тренінгу. Я вважаю, що Вам сертифікат повинні були дати вже давно. Дякую і захоплююсь Вами за таку кропітку працю. Поділіться секретиком, як вставити на блог такі цікавенькі годиннички як у Вас (наприклад жирафчика). Я переходила на сайт де їх багато, копіювала HTML-код, а куди його вставити, щоб годинник був зліва чи справа, а не по середині, я не розібралася. Сподіваюсь Ви не проти, що я на своєму блозі зробила ссилку на блог "Меридіани знань". Це щоб дивитися і прагнути досягти такого рівня.--Кіндій Руслана Анатоліївна (обсуждение) 21:17, 10 ноября 2014 (EET)
Щиро дякую за допомогу, шановна Ірина Василівна. Ваша порада мені дуже допомогла!ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!--Кіндій Руслана Анатоліївна (обсуждение) 21:15, 11 ноября 2014 (EET)