Обсуждение:Участь у тренінзі "Мережеві технології Веб 2.0", Поліщук Світлана Анатоліївна, Вільнянський район, 2014 рік

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Добрый вечер! Каждая фотография должна иметь категорию. Все он-лайн документы должны быть в открытом доступе,я не могу их просмотреть.--Sobakaralena (обсуждение) 21:04, 5 ноября 2014 (EET)

Добридень! Як завжди, просто захоплююсь глибокою змістовністю підібраного матеріалу. Чекаю гри дива на Вашому блозі.--Кіндій Руслана Анатоліївна (обсуждение) 23:18, 6 ноября 2014 (EET)

Світлано Анатоліївно! Ви молодчинка! Усі роботи гарні, одна краще іншої. Просто пишаюся такою колегою!--Основа Олена Олександрівна (обсуждение) 20:51, 7 ноября 2014 (EET)

Обговорення

Шановна Світлано Анатоліївно! Мені приємно, що з'явилися нові друзі на сторінках блогу "Меридіани знань". Дякую за приємні слова і шану моїй роботі. Я впевнена, що і Ваш блог стане цікавим не тільки учням, але і колегам, і батькам. Ви праві, що тренінг дав нам можливість знайти нових друзів і навчитися чомусь новому. Я також відвідую вікі-сторінки вже успішних учасників тренінгу, в тому числі і Вашу, і Основи О.О., і Кіндій Р.А. і бага почерпнула цікавого для себе. Творчих успіхів Вам, Світлано Анатоліївно!--Ясинська Ірина (обсуждение) 17:47, 10 ноября 2014 (EET)