Обсуждение:Участь у тренензі "Мережеві технології Веб 2.0", Ефа Тетяна Олександрівна, Вільнянський район, 2014 рік

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Добрый вечер! Проверьте ресурс http://www.symbaloo.com/ . Спасибо за работу!--Sobakaralena (обсуждение) 19:48, 23 ноября 2014 (EET)

Добрий вечір! Мені сподобалось підібране відео і фото в альбомі. А відео, яке підібране про третю школу у віртуальній екскурсії, пробирає до сліз. Але на грудень зовсім мало заплановано в он-лайн календарі. Я вже писала Оленці, напишу і тобі: чому "Місце в якому я живу", а не "Місто". Чекаю на розвиток блогу.--Кіндій Руслана Анатоліївна (обсуждение) 23:01, 6 ноября 2014 (EET) Тетянко! Ой ти і розумниця. За тобою не встигнеш. Через сімейні справи я маю змогу працювати тільки увечері та вночі. Заходжу,а ти вже зробила. Бачу ти вже виправила помилку в фотоальбомі. Вітаю тобі залишилося тільки наповнити блог. Успіхів!!!--Основа Олена Олександрівна (обсуждение) 20:23, 7 ноября 2014 (EET)

Доброго вечора, Танюшко. Чим би ще займалися вчителі, якби не сиділи у Веб 2.0? Проте маємо свої результати за бажання чогось досягти. Вдячна тобі за допомогу в освоєнні Skribd. Бажаю, щоб освоєння нових інформаційних технологій продовжувалося й після закінчення тренінгу.--Світлана Анатоліївна Поліщук (обсуждение)--Світлана Анатоліївна Поліщук (обсуждение) 20:44, 9 ноября 2014 (EET)