Обсуждение:Разработки уроков по информатике для 5 класса по теме "Объекты и их свойства. Классификация объектов."

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Рецезія Автор статті опублікував методичну розробку двох уроків за темою "Об'єкти та їх властивості. Класифікація об'єктів." відповідно до навчальної програми "Інформатика. Програма для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, інваріантна складова з 2013-2014 н.р.). За даною програмою ЗНЗ працюють перший рік, тому матеріали є актуальними, своєчасними.

Зміст уроків відповідає меті програми щодо даної теми, враховує вікові особливості дітей. Запропоновані етапи уроків забезпечують логічну, структуровану діяльність вчителя та учнів під час їх проведення. Різноманітні форм, методів та засобів навчання на всіх етапах створюють умови для стимулювання пізнавальної активності учнів, для забезпечення комфортної атмосфери, для прояву учнями критичного мислення, толерантності та вміння працювати з однолітками.

Письменюк Н.О. розмістила посилання на всі методичні та дидактичні матеріали до уроків: презентації, картки. Посилання опубліковані так, що зразу зрозуміло, як електронні матеріали використовуються під час проведення уроків.

Висновок: стаття «Разработки уроков по информатике для 5 класса по теме "Объекты и их свойства. Классификация объектов." на ЗапоВікі рекомендована для отримання «Сертифіката про публікацію на ЗапоВікі». --Васильченко С.В. (обсуждение) 15:45, 24 марта 2014 (EET)