Корисні посилання

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Офіційні сайти


Освітні сайти

Бібліотечні сайти

Сайти бібліотек

Професійні бібліотечні сайти

Різні сайти/блоги

Сайти/блоги шкільних бібліотек

Сайти/блоги бібліотечних працівників Запорізької області

Блоги бібліотек РМК ВО

Блоги/сайти МО шкільних бібліотекарів

Блоги/сайти шкільних бібліотек області

Блоги/сайти бібліотекарів ЗНЗ області

Електронні бібліотеки

Електронні бібліотеки Росії

Електронні бібліотеки Росії для дітей

Електронні шкільні бібліотеки України

Електронні шкільні бібліотеки Росії

Енциклопедії

Сайти письменників

Персональні сайти сучасних українських письменників

Сайти дитячих письменників

 • Анатолий Алексин: книги спектакли, фильмы… http://anatoly-aleksin.com/ Офіційний сайт Анатолія Алексіна та Тетяни Алексіної. Біографія письменника, бібліографія окремих видань і творів у періодичних виданнях, відгуки про творчість, фото з особистого архіву. А у додатку можна почитати нові твори автора. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.
 • Леся Вознюк. Авторський блог http://lesia.vozniuk.com Девіз блогу: «Щодня вірш чи загадка для дітей, матусі й татка». Ресурс українською мовою для дошкільників та дітей молодшого шкільного віку.
 • Аркадий Петрович Гайдар http://www.gaydar-arcadia.com/biografia/ Сайт знайомить з творчістю відомого російського письменника. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.
 • Наталя Гуркіна: казки, загадки, вірші для дітей… http://natalyagurkina.ucoz.ua Авторські казки, абетки, загадки, вірші, колисанки, пісеньки, оповідання. Ресурс українською мовою для дошкільників та дітей молодшого шкільного віку.
 • Катаев Валентин Петрович (1897-1986) http://www.valentinkataev.ru/component/option,com_frontpage/Itemid,1/ На сайті можна познайомитися з біографією та мемуарами письменника, переглянути його світлини, почитати поезію, прозу, фейлетони і навіть проголосувати за найбільш популярний твір автора. Ресурс російською мовою для дітей старшого шкільного віку.
 • Кир Булычев: официальная страница писателя http://www.rusf.ru/kb/ На сайті можна ознайомитися із скороченою біографією автора, переглянути повний список написаних творів (фантастики, віршів, наукової літератури, перекладів), почитати інтерв’ю, бесіди, критичні статті, переглянути ілюстрації до творів, а також фотографії. Ресурс російською мовою для дітей старшого шкільного віку.
 • Владислав Крапивин: официальная страница писателя http://www.rusf.ru/vk/ До вашої уваги - біографія письменника, фотоальбом, файлотека художніх творів, офіційно дозволених автором для розповсюдження у комп’ютерній мережі, ілюстрації до творів як професійних художників, так і самого письменника, оn-line інтерв’ю, зустрічі, а також словник персонажів та предметів, які згадуються у фантастичних творах, складений самим автором. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.
 • Марина и Сергей Дяченко http://rusf.ru/marser/books/ На офіційному сайті відомих українських письменників-фантастів, лауреатів літературної премії Росії «Заповітна мрія», повість яких ”Пригоди Марійки Михайлової” у 2006 році визнано найкращим пригодницьким твором для дітей і підлітків, представлено також їх твори для дітей, публіцистика і бібліографія. Ресурс російською мовою для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку.
 • “Недописанная страница”. Самуил Маршак http://s-marshak.ru/ Сайт присвячено життю та творчості Самуїла Яковича Маршака. Тут розміщено як хрестоматійні, так і менш відомі твори письменника, матеріали, листи, фотографії, звукові файли, які доповнюють літературну спадщину поета, перекладача, прозаїка і редактора. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.
 • Писатель Александр Папченко http://papchenko.ru Сайт російського дитячого письменника: біографія, твори, щоденник, фотоальбом тощо. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.
 • Ник Перумов http://www.perumov.com/ На офіційному сайті російського письменника-фантаста, одного з основоположників російського фентезі, можна ознайомитися з біографією автора, бібліографією його творів, інтерв’ю та рецензіями на численні твори письменника. Ресурс російською мовою для дітей старшого шкільного віку.
 • Отдав искусству жизнь без сдачи: Корней Чуковский. Лидия Чуковская http://www.chukfamily.ru/ Офіційний сайт родини Чуковських, який ведуть Юлія Сичова та Дар’я Авдєєва. Авторки зібрали багатий матеріал про життя та творчість письменників. На сайті можна погортати сторінки фотоальбомів, почитати казки, деякі з яких навіть можна послухати у виконанні самого Корнія Івановича, а також прозу, пародії тощо. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.
 • Радий Погодин http://pogodin.lodb.ru/ Сайт, присвячений життю і творчості відомого російського дитячого письменника. Представлено біографію письменника, електронну версію зібрання творів, бібліографію творів, дослідження про його творчість. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.
 • Русь. Ру: персональная страница Дмитрия Емца http://emets.olmer.ru/ На сторінці популярного російського письменника можна дізнатися про його нові книжки, прослухати аудіозаписи деяких творів, перейти на офіційний сайт Тані Гроттер чи сторінку поціновувачів творчості письменника. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.
 • Святослав Сахарнов http://sakharnov.ru/ Над створення сайту працював сам Святослав Володимирович. Він обговорював його оформлення і наповнення, відбирав фотографії для архіву, регулярно надсилав поновлення, читав відгуки в гостьовій книзі і відповідав електронною поштою своїм читачам. Зараз сайт існує за підтримки сина письменника, Ігоря Святославовича, і Книжкової ярмарки ДК ім. Крупської. Тут можна ознайомитися з біографією письменника, рецензіями на його твори, посиланнями на ресурси в Мережі, присвяченими його життю і творчості. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.
 • Словограй: літературний сайт Ігоря Січовика http://slovogray.narod.ru/ Тут ви знайдете дитячі вірші, ігри, оповідання, п’єси, казки, загадки, скоромовки, каламбури, дражнилки, повісті, сатиру та гумор. А ще тут є математичні ігри та ігри з літерами, словами, римами. Ресурс українською мовою для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
 • Тамара Крюкова: Фант-Азия http://www.fant-asia.ru/ На сайті представлено біографію та автобіографію відомої російської письменниці, інформацію про її книжки. Тут ви можете скачати або почитати онлайн її книги різних жанрів і для різних вікових категорій читачів, а також прослухати аудіо записи деяких з них. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.
 • Эдуард Николаевич Успенский: личный сайт автора http://www.uspens.info/ На сайті можна дізнатися про новини з життя та творчості письменника, почитати нові п’єси, анекдоти, дізнатися, скільки книг автора видано різними мовами, ну і, звичайно, познайомитися з характеристиками усіх ваших улюблених героїв. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.
 • Юнна Мориц http://www.owl.ru/morits/ Офіційний сайт авторки книг для дітей «від 5 до 500 років», на якому можна ознайомитися з її біографією, прозою для дорослих, поезією для дітей і дорослих, почитати рецензії та інтерв’ю письменниці. Ресурс російською мовою для дітей середнього та старшого шкільного віку.

Цікаві посилання

Різне

Робота з порталом Заповікі

Дистанційні майстер-класи

Інтернет-ресурси бібліотекарям

За розділами: Художня література, Дизайн і фотографія, Програмування, Бізнес та економіка, Психологія та медицина, Дитяча література, Енциклопедії тощо