Звіт про проведення "Дня безпечного Інтернету" (11.02.2014) у Вільнянській ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск
Vidznacheno Internet 2014.jpg

Міжнародний день безпечного Інтернету, заснований Єврокомісією у 2004 році, традиційно святкується у лютому.
У цьому році це свято припадає на 11 лютого.

Інтернет є важливим інструментом для особистого та професійного спілкування. Проте ним можуть також зловживати, наприклад, використовувати для розсилання комп'ютерних вірусів і небажаної пошти, отримання інформації особистого характеру для крадіжок, шантажу, переслідувань, розповсюдження і залучення до порнографії, інформування про сайти, небезпечні для дітей, наприклад, про секти, наркотики та їх виготовлення, суїциди, різні види насильства. Ось чому важливо бути обізнаним з питань інформаційної безпеки.
З цією метою у нас в школі також пройшов День безпечного Інтернету.
Усі класи прийняли взяли участь у проведенні Міжнародного дня безпечного Інтернету:
Напередодні учні 1-4 класів переглянули лялькову виставу "Пригоди комп'ютерного віруса Троянчика", де ознайомились з тим, яку користь несе Інтернет, почули розповідь про речі, від яких слід захиститися, щоб запобігти всім тим негативним явищам та небезпекам, які очікують на них в Інтернеті, навчилися правильній поведінці та безпечному користуванню сучасними приладами.


Учні 5 та 6 класів організували виставку малюнків присвячених цьому дню.

А у 7 класі пройшов тренінг на тему «Безпечний Інтернет», де діти переглянули фільм «Безпечний Інтернет», а потім за допомогою графічного редактора створили малюнки.

Учні 8 та 9 класів підготували і провели виховні години та підготували презентації.

Презентація 1
Презентація 2
Презентація 3
10 клас обговорили питання інформаційної безпеки у класі. Знайшли інформацію про те, як молодь використовує Інтернет і як особисті дані використовують в Інтернеті, та переглянули знайдений матеріал.

Відеофільм