Віртуальна виставка "Тиждень Книжкових Сюрпризів"

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск
Віртуальна виставка Тиждень КС.jpg

Содержание

Творчий бібліотекар - цікаві заходи

Мета: Представлення кращого бібліотечного досвіду з використання інновацій в роботі з читачами, окремих інноваційних напрацювань (сценаріїв, методичних рекомендацій тощо) з масової форми роботи, проведених під час Тижня дитячої та юнацької книги.

Зверніть увагу.jpg

Термін подання матеріалів на виставку продовжений до 12 квітня! Поспішайте!!!

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО...

ПРЕДСТАВЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ НА ВИСТАВКУ

 1. Ознайомитися з вимогами до матеріалів виставки.
 2. Відібрати матеріал для виставки за темою семінару.
 3. Оформити матеріали відповідно до вимог.
 4. Розмістити матеріал в одному з інтернет-сервісів для публікації документів – Гугл-Dиск, Scribd, DocMe, SlideShare, Slideboom, Box, тощо.
 5. Розмістити посилання на тему матеріалу на даній сторінці ЗапоВікі в розділі за своїм регіоном, вказавши інформацію про поданий матеріал у відповідному розділі:
- тема матеріалу, 
- вид матеріалу (опис досвіду, презентація, сценарій, рекомендації чи поради, тощо), 
- ПІБ повністю розробника, 
- назва навчального закладу, району (міста), 
- анотація на матеріал.

Помилки в оформленні посилань та інформації на представлений матеріал:

Мерщій поспішай! Нові книги почитай! http://www.calameo.com/read/00143528503d8d694c573


Закладинки


"Рекомендації до відгуку" Новомиколаївська Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луцька Валентина Павлівна [[1]]


[ https://drive.google.com/file/d/0B16dKZX45YNUbExNY092NmxYYk0/view?usp=sharing "Есть люди, которых знают, есть книги, которые читают"](Буклет к 100-летию со дня рождения детского писателя Н. Носова) Липська Олександра Іванівна, Енергодарська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Зразки оформлення посилань та інформації на представлений матеріал:

Використання педагогічних технологій в роботі з читачами : опис досвіду (автор Панченко Катерина Олександрівна, Гуляйпільський колегіум "Лідер", Гуляйпольський район)

Сутність досвіду полягає в особливостях проектування освітнього процесу в діяльності бібліотеки, який базується на основі раціонального поєднання елементів бібліотечних і педагогічних технологій, традиційних та інноваційних засобів розвитку особистості. В досвіді представлено роботу з читачами щодо використання різноманітних педагогічних технологій, а саме: інтерактивної, ігрової, проектної технологій, технології особистісного розвитку дитини засобами взаємодії різних видів мистецтв та розвитку критичного мислення, портфоліо як технології узагальнення знань, інформаційно-комунікаційні технології - із значною кількістю доробок. Робота була представлена на Всеукраїнському конкурсі "Шкільна бібліотека - 2014" в номінації "Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу" та обласну виставку "Освіта Запорізького краю 2015". Результати участі в конкурсі: районний етап - I місце, обласний етап - I місце, всеукраїнський етап - лауреат. Досвід на виставку представлений в спеціально створеному блозі.


Сімейне читання (рос.) : методичний посібник (укладач Косачева Тетяна Федорівна, Запорізький НВК естетичного виховання № 103, Комунарський район)

Цікавий матеріал з проблеми сімейного читання, досвід бібліотек Росії щодо організації роботи з батьками. Є багато додатків: анкети, рекомендації, сценарії, бесіди, положення про конкурси, тощо. Посібник створено на допомогу керівникам дитячого читання.


Історія нашої книги : бібліотечний урок (автор Гришко Юлія Михайлівна, Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст., Веселівський район)

Сценарій бібліотечного уроку

Презентація до бібліотечного уроку

Сценарій бібліотечного уроку містять відомості про книгу – історичну пам’ятку людства та історію її виникнення, а також різновид стародавнього письма. Розрахований для учнів 3-4 класів.


Бібліоколаж з досвіду роботи бібліотеки гімназії (автор Нікуліна Ніна Миколаївна, Запорізька гімназія № 6, Комунарський район)

Презентації, відеоролики, буклети класів, проекти учнів – всі ці матеріали використовуються у роботі бібліотекаря з учнями гімназії. Добірка матеріалів буде цікавою для широкого кола інтернет-читачів.

Не забудьте: Матеріали, що виставляються на віртуальну виставку, ретельно перевірити та повністю відредагувати.

ОБГОВОРЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Обговорення матеріалів віртуальної виставки можна здійснювати на сторінці Обговорення на ЗапоВікі.

1. За період функціонування виставки (30.03-30.04.2015 року) учасники мають можливість:

- висловити власні враження від матеріалів і форми проведення виставки;

- запитати і отримати відповіді на хвилюючі питання;

- висловити пропозиції та побажання.

2. Для обговорення матеріалів виставки необхідно:

- представитися системі, для цього потрібно згадати особистий логін, пароль;

- перейти на сторінку "Віртуальна виставка "Тиждень Книжкових Сюрпризів", а з неї - на сторінку Обговорення;

- на сторінці Обговорення висловити свої думки, враження і підписати свій текст;

- для підпису тесту навести курсор на олівець на панелі інструментів і клацнути;

- зберегти (або опублікувати) сторінку.

Пам'ятайте, що існує культура спілкування, при якій ставлячи питання, не забувайте вказувати - кому запитання адресоване.

3. Учасникам виставки бажано відстежувати питання, адресовані їм, та відповідати на них.

МАТЕРІАЛИ НА ДОПОМОГУ

Робота з порталом Заповікі

Вимоги до матеріалів представлених на виставку

МАТЕРІАЛИ ВІРТУАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ

РОЗМІСТИТИ ВЛАСНИЙ МАТЕРІАЛ У ВІДПОВІДНОМУ РОЗДІЛІ!!!

Жовтневий район

Заводський район

Комунарський район

Інноваційні виставки презентація розроблена бібліотечним активом ЗОШ№23 під час Тиждня дитячої та юнацької книги- керівник - Андрієва Н.М.


[газета "Большая перемена"] Цель: популяризация школьного информационного ресурса.

Постановка проблемы: наша школа имеет свой сайт, посещаемость на хорошем уровне. Мультимедийная школьная газета «Большая перемена» представляет обзор интересной информации о школьной жизни,способствует привлечению учащихся к участию в развитии школьного самоуправления, также мультимедийная газета может способствовать повышению посещаемости сайта.

Проводя информационную работу, библиотека размещает ее результаты на библиотечном блоге.http://bibznvk.blogspot.com/ Активность подачи информации: не реже 1-го раза в неделю (всего за учебный год размещено более 80 блоков информации в разделе новости). Библиотека старается создавать «кумулятивную» информацию по отдельным мероприятиям. Примером такой информации может служить Обзор Недели детской и юношеской книги в школьной библиотеке, Обзор библиотечной работы в учебном году.

Зав.библиотекой Андреева Н.М.

Ленінський район

Театрализованная викторина-путешествие "В гостях у Чуковского": сценарий для 2-х классов с приложениями Дубовик Татьяны Викторовны многопрофильного лицея № 62 Ленинского района г. Запорожья Сценарий разработан с учётом использования инновационных форм, а именно: работа в различных интернет-сервисах (групповая работа в создании SWOT-диаграммы; он-лайн - кроссворд; создание мозаики слов; выполнение различных заданий в сервисах Playcast, SpiderScribe, Booktrack и др.)

Орджонікідзевський район

Мультимедийная газета ЗСШ-72 «Перекресток».

Цель: популяризация школьного информационного ресурса.

Постановка проблемы: каждая школа имеет свой сайт, но к сожалению их посещаемость невысокая.(сайт нашей школы)

Мультимедийная школьная газета «Перекресток» представляет обзор интересной информации школьного сайта для привлечения учащихся к участию в его развитии. Считаю, что мультимедийная газета может способствовать повышению посещаемости сайта ...

Юбилей. Школьному Интернету 1 год.

Проводя информационную работу, библиотека размещает ее результаты на школьном сайте. Активность подачи информации: не реже 1-го раза в неделю (всего за учебный год размещено 100 блоков информации в разделе новости). Обзор информационной работы библиотеки на школьном сайте.

Библиотека старается создавать «кумулятивную» информацию по отдельным мероприятиям. Примером такой информации может служить Обзор Недели детской и юношеской книги в школьной библиотеке, Планирование и аналитика, Обзор библиотечной работы в учебном году.

Остапенко Т.В., ЗСШ №72, Орджоникидзевский, Запорожье, заведующая ШБ-72, дата создания информации 03.04.15 Моя визитка на ЗАПОВИКИ

ПРЕЗЕНТАЦИИ ШКОЛЬНОЙ БИБЛИОТЕКИ № 20

Ботвинко, ЗНВК №20, Орджоникидзевский, Запорожье, заведующая ШБ-20, дата создания информации 08.04.15

БИБЛИОТЕЧНИЙ ФЛЕШМОБ "Дитячі журнали скликають друзів" Гимназия №25

Діти із задоволенням цікавляться дитячими журналами шкільної бібліотеки. Періодичні видання передплачаються для дітей та вчителів щорічно на суму 12 тис. грн. Це такі журнали як "Барвінок", "Пізнайко", "Стехия", "Паросток", "Веселі уроки", "Весела перерва", "Юний натураліст", "Бісер" ...

Масюк Инна Александровна.Гимназия №25, Орджоникидзевский, Запорожье, заведующая ШБ-25, дата создания информации 09.04.15

Хортицький район

Шевченківський район

м. Запоріжжя

м. Бердянськ

м. Енергодар

Літературно-спортивна гра "Ерудити, на старт!" у шкільній бібліотеці: сценарій заходу (автор Немашкало Людмила Миколаївна, Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7, м. Енергодар)

Пропонується сценарій ігрової форми масової роботи шкільної бібліотеки, призначеної для читачів 5-7-х класів. Оригінальна інноваційна форма -літературно-спортивна гра- дозволяє поєднати елементи спортивних ігор з бібліотечним заходом, що приваблює читачів до бібліотеки, руйнуючи стереотип про бібліотеку, як про нудне, консервативне місце в школі.


Інтерактивна гра "Наш дім - планета Земля" : сценарій заходу (автор Тихоненко Зоя Миколаївна, Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7, м. Енергодар)

До уваги бібліотекарів пропонується сценарій інтерактивної гри "Наш дім - планета Земля", категорія читачів 2-4 класи. Гра сприяє розвитку інтелектуальних здібностей дітей, лідерських якостей, знайомить з новою літературою по цій темі. Тема актуальна, сучасна і до Дня Землі, і до Дня Космонавтики і є однією із найулюбленіших тем наших читачів.

Презентація "Моя планета Земля" : фотозвіт заходу.


м. Мелітополь

Веб-квест "Путешествие с книгой" (автор Підлісняк Ольга Іванівна, бібліотекар Мелітопольського НВК №16)

Веб-квест «Подорож з книгою» розрахований для роботи з читачами 5-6 класів. Це комбінований, короткостроковий, міжпредметний, інформаційний веб-квест, розрахований на роботу учнів в індивідуальному порядку. Подорож учнів починається зі знайомства з історією бібліотек, історією створення книги, далі вони виконують завдання на знання народної творчості та художньої літератури. Закінчується подорож у шкільній бібліотеці, де вони виконують останнє завдання на швидкість.

м. Токмак

Бібліотечний пікнік "Книга відкриває світ":презентація заходу з описом проведення (автор Симоненко Галина Вікторівна, Токмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5, м. Токмак)

Бібліотечний пікнік - інноваційна форма масової роботи з читачами, що проводиться не в бібліотеці, а на природі. Метою заходу є реклама книги та читання. Бібліотечний пікнік "Книга відкриває світ" включає в себе низку літературних ігор та завдань для учнів 1-х класів. Подібний захід рекомендую проводити з читачами різних вікових категорій.

Квест "Ми в цьому місті живемо і в ньому все пізнаємо" : сценарій проведення квесту (автор Солоннікова Тетяна Олександрівна, Токмацька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 імені Віри Назарівни Нерез, м. Токмак)

Гра-квест є інтелектуально-динамічною. Її сутність полягає в проходженні командою певного маршруту і передбачає виконання спеціальних завдань. Головна ідея квесту - в ігровій формі познайомити учнів 8-9 класів з героїчними сторінками рідного краю.

Бердянський район

--Жигула О.В. (обсуждение) 15:53, 9 апреля 2015 (EEST) https://drive.google.com/file/d/0Byy8EvfmS2WwaFRhcFZ2WkZkSUU/view?usp=sharing Буктрейлер підготувала бібліотекар Старопетрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Жигула О.В.

Буктрейлер- сучасний погляд на рекламу книги. В.Нестайко-класик та майстер слова,а його твори визнано лідерами читацького зацікавлення.

Василівський район

Великобілозерский район

Веселівський район

Незвичайна історія книги : бібліотечний урок (автор Вініченко Світлана Леонідівна, КЗ "Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів", Веселівський район)

Розробка бібліотечного уроку

Презентація до бібліотечного уроку

Сценарій бібліотечного уроку містить загальні відомості про книгу – історичну пам’ятку людства та історію її виникнення, а також різновид стародавнього письма. Розрахований для учнів 4 класу.

Презентація бібліотеки

Презентація бібліотеки

Вільнянський район

Презентація до бібліотечного уроку «Історія рідного краю в художній літературі»(автор Березняк Тамара Василівна, бібліотекар Матвіївського ЗНВК "Всесвіт") Презентація містить інформацію про літературу, яка представлена в фонді шкільної бібліотеки Матвіївського ЗНВК «Всесвіт». Художня література знайомить із історичним минулим Запорізького краю. Розрахована для учнів 8-9 класів.

Пошук, отримання і передача інформації. Популяризація художньої та наукової літератури (опис досвіду роботи, автор Березняк Тамара Василівна,бібліотекар Матвіївський ЗНВК "Всесвіт")Сутність досвіду полягає в використанні інформаційно-комунікаційних технологій під час організації масової роботи у шкільній бібліотеці. В досвіді представлено роботу з читачами щодо використання сучасних технологій, а саме: ігрової, інтерактивної, інформаційно-комунікаційної.

Бібілотечний урок «Каталоги»: (автор Скуйбіда Лариса Михайлівна, завідуюча бібліотекою Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської районної ради Запорізької області)
Бібліотечний урок містить інформацію про поняттям «каталог»; значимість каталогів у бібліотеках; види каталогів, їх особливості. Розрахована для учнів 5-6 класів.

Буктрейлер «Сто тисяч» І. Карпенко-Карий: (автор Скуйбіда Лариса Михайлівна, завідуюча бібліотекою Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської районної ради Запорізької області)
До 125-річчя п’єси «Сто тисяч» І. Карпена-Карого. П’єса написана на реальних фактах. Узявши за основу відомості про шахраїв, які у Єлисаветграді продавали фальшиві гроші, автор намалював типовий образ «стяжателя», глибоко розкрив його характер. Сила комедії у тому, що в ній правдиво відтворено нові зміни в житті села, глибоко розкрито характер сільської буржуазії, нові її засоби експлуатації та збагачення. Розрахована для учнів 8 класів.

Гуляйпільський район

Квест "Гуляйполе бібліотечне" : брошура (автор Панченко Катерина Олександрівна, Гуляйпільський колегіум "Лідер", Гуляйпільський район)
Мета квесту – активізація читання, прищеплення любові до книги, розвиток мислення читачів, застосування знань колегіантів на практиці у нестандартних ситуаціях. Квест дає змогу школярам випробувати себе у різних ролях (дослідник, історик, картограф, турист, журналіст, фотокореспондент, спеціаліст у галузі друкарської справи), ближче познайомитися з бібліотеками (шкільними та ЦБС), їх роботою, мандруючи містом. Розрахований на учнів середньої та старшої ланки.

Запорізький район

Хвостенко Лідія Петрівна

квест У пошуках скарбів]

Правовий квест «Я ЗНАЮ СВОЇ ПРАВА»]

Кам'янсько-Дніпровський район

Куйбишевський район

«Анатолій Рекубрацький – поет із Комиш–Зорі.»:дослідження (автор Лісовський Олександр - учень 8 класу Комиш–Зорянської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Керівники: Павлечко Ірина Сергіївна та Сердюк Тетяна Вікторівна, Комиш–Зорянська ЗОШ І – ІІІ ступенів, Куйбишевський район)

Дослідження життя та творчості Запорізького поета, прозаїка, журналіста, члена Спілки письменників України, лауреата премії М. Нагнибіди за книгу «Люди моєї пам’яті», родом із Комиш-Зорі, Анатолія Захаровича Рекубрацького. Мета роботи: долучити сучасне молоде покоління до прекрасного, поетичного слова.

Робота розрахована для учнів 8-11 класів.

Презентація до дослідження


Сценарій Шевченківського свята: сценарій свята (автор Деллалова Світлана Яківна, Мар’янівська ЗОШ І-ІІІ ст., Куйбишевський район)

Розробка сценарію до дня народження Т.Г. Шевченка. Мета роботи: показати актуальність творів поета у наш час, популяризація його творів, виховання патріотизму, залучення учнів до читання.

Робота розрахована для учнів 8-11 класів.

Матеріали до сценарію


Книги, які варто прочитити: відеоколлаж (автор Ляшенко Ірина - учениця 11 класу, Новоукраїнська ЗОШ І-ІІІ ст.. Керівники: Міхно Діна Іванівна та Вакуленко Ліна Олександрівна, Новоукраїнська ЗОШ І-ІІІ ст., Куйбишевський район

Мета роботи: залучення учнів до читання, популяризація творів світової літератури ХХ-ХХІ ст.

Робота розрахована для учнів 10-11 класів.

Мелітопольський район

Захист читацького формуляра: бібліотечний урок (автор: Касьяненко Олена Анатоліївна, Костянтинівське районне навчально-виховне об'єднання "Гімназія - Мала академія наук №1 "Таврія" Мелітопольської районної ради Запорізької області)

Сценарій Буктрелер "Гаррі Поттер" Відеозапис заходу

Сценарій бібліотечного уроку буде корисний при проведенні Тижня дитячої книги. При проведенні заходу використовуються новітні технології: гра «Мікрофон» (запитання до читачів «Яка книга залишила у твоїй пам’яті незабутній слід? Що найбільше запам’яталося і сподобалось?»), «Розмовляюча виставка» (Виставка знайомить з книжками, що представлені на виставці. Героїв книг представляють відео сюжети, інсценування та буктрелери)


КЗ "Новомиколаївська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" ЗОР

Автор: Науменко В.В.,бібліотекар

Вечір-портрет "Сільська мадонна"

Мета заходу: ознайомити учнів з життям і творчістю місцевої поетеси Ольги Миколаївни Фесенко, виховувати почуття національної гордості, почуття прекрасного, любов до поезії. Проведено під час "Тижня дитячої книги і читання".


Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІст."ПРОМЕТЕЙ" з пвп

Автор: Чихлатих Наталія Миколаївна - бібліотекар школи.

Реклама сільської бібліотеки

Мета: Активізація читання, прищеплення любові до книги.Знайомство учнів школи з бібліотекою,яка знаходиться на території села Костянтинівка,її бібліотечним фондом,виставками.Залучати до читання у сільській бібліотеці учнів нашої школи.

Відеопрезентація."Костянтинівка-рідна домівка"

Мета: Виховання у молодого покоління почуття любові та патріотизму до села Костянтинівка.Поваги до культурного та історичного минулого України та свого села. Формування мовної культури, оволодіння українською мовою як духовним кодом нації.

Михайлівський район

Новомиколаївський район

Оріхівський район

БІЦ - територія для творчості та читання (тиждень дитячої та юнацької книги - 2015) : блог (автор Білодід Любов Іванівна, завідувач бібліотечно-інформаційного центру Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я")

На жаль, книжковий тиждень буває раз на рік! Шановні колеги-бібліотекарі! Заходьте на сторінки нашого блогу, залишайте свої коментарі, діліться враженнями, критикуйте...

Там де книги, там і ми : блог (автор Білодід Любов Іванівна, завідувач бібліотечно-інформаційного центру Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я")

У березні розпочався І-й тур ювілейного Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія - 2015". 10 років поспіль читачі "Сузір'я" активні його учасники. Особливою сторінкою в історії конкурсу став 2014 рік.

Пологівський район

Сценарій інтелектуального турніру "Найрозумніший читач" Бурлака С.В. завідуюча бібліотекою Пологівської СРШ І-ІІІ ст.№2

Презентація Поетичний калейдоскоп Осінні барви поетичного слова Самара Т.В. завідуюча бібліотекою Пологівської гімназії "Основа" Брошура Англомовна поетична Шевченкіана - здобутки і сучасний станСамара Т.В. завідуюча бібліотекою Пологівської гімназії "Основа" Буклет Ліна Костенко.Творчість сучасної поетесиЧепель В.І.завідуюча бібліотекою Пологівської ЗОШ №4

Приазовський район

Приморський район

Розівський район

Токмакський район

Чернігівський район

Якимівський район

"Планування і організація сторісека": пам'ятка (автор Волобуєва Лариса Володимирівна, Великотернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Якимівський район)

Пам'ятка містить інформацію про сторісек (мішок історій) - одну з інноваційних форм залучення дітей до читання книги в школі та вдома. Надає методичні поради бібліотекарям у плануванні та організації сторісека в бібліотеці.

Компонент сторісека "Шпаргалки для батьків першокласників": брошура (автор Волобуєва Лариса Володимирівна, Великотернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Якимівський район)

Сторісек - проект бібліотеки, стимулюючий ресурс, спрямований як на залучення дитячого інтересу до читання через пожвавлення книги, так і на забезпечення батьків матеріалами, що викликають захоплююче читання книг із дітьми в домашніх умовах."Шпаргалки для батьків першокласників" є одним із основних складових компонентів сторісеку. Вони нададуть упевненості батькам в процесі роботи із сторісеком та допоможуть їм своєчасно отримати потрібну пораду в організації сімейного читання.

ПТНЗ

ВНЗ

Публічні бібліотеки

Кращі матеріали виставки - очима відвідувачів

НЕ ЗАБУДЬТЕ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, ЗАПРОПОНОВАНУ НА СТОРІНЦІ ВІРТУАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ЗАПОВІКІ

Вона сприятиме об’єктивному оцінюванню якості представлених матеріалів та визначенню кращих серед них.

Онлайн-анкета "Віртуальна виставка "ТИЖДЕНЬ КНИЖКОВИХ СЮРПРИЗІВ"

ТОП-10 матеріалів віртуальної виставки, які найбільше сподобалися інтернет-відвідувачів

 1. Жигула О.В. Нестайко В. В Країні Сонячних Зайчиків" (буктрейлер)
 2. Волобуєва Л.В. Шпаргалки для батьків першокласників (компонент сторісека)
 3. Симоненко Г.В. Книга відкриває світ (бібліотечний пікнік)
 4. Немашкало Л.М. Ерудити, на старт! (літературно-спортивна гра)
 5. Панченко К.О. Гуляйполе бібліотечне (квест)
 6. Підлісняк О.І. Подорож з книгою (веб-квест)
 7. Дубовик Т.В. В гостях у Чуковського (театралізована вікторина-подорож): сценарій; додатки
 8. Касьяненко О.А. Захист читацького формуляра (бібліотечний урок)
 9. Скуйбіда Л.М. "Сто тисяч" І. Карпенко-Карий (буктрейлер)
 10. Тихоненко З.М. Наш дім - планета Земля (інтерактивна гра): сценарій; презентація

За думкою інтернет-відвідувачів найбільш цікавими інноваційними формами масової роботи на віртуальній виставці були такі як буктрейлер, квест, бібліотечний пікнік, сторісек і т.п. (Див. рис.1, рис.2)

Хмара слів (тегів)
Рис.1
Хмара слів (тегів)
Рис.2

Деякі статистичні дані

У заповненні онлайн-анкети "Віртуальна виставка "Тиждень Книжкових Сюрпризів"" прийняло участь 35 респондентів, з них:

 • за посадою:
Бібліотекар навчального закладу 27 77.1%
Бібліотекар публічної бібліотеки 0 0%
Методист відділу освіти 2 5.7%
Методист ОІППО 0 0%
Керівник публічної бібліотеки 1 2.9%
Інша 5 14.3%
 • за місцем проживання:
м. Запоріжжя 7 20%
місто або районний центр Запорізької області 10 28.6%
село Запорізької області 16 45.7%
інший регіон України 1 2.9%
Інше 1 2.9%

Кількість відповідей розподілилось за днями:

27.03.2015 1 13.04.2015 4
6.04.2015 2 14.04.2015 2
7.04.2015 3 18.04.2015 1
8.04.2015 2 21.04.2015 1
9.04.2015 7 24.04.2015 1
11.04.2015 8 27.04.2015 1
12.04.2015 1 29.04.2015 1

ЧЕКАЄМО НА АКТИВНУ ТА ПЛІДНУ СПІВПРАЦЮ! ВСІМ УСПІХІВ!