«Безперервна екологічна освіта: післядипломний аспект»

Материал из Заповікі
Перейти к: навигация, поиск

Шановні колеги!

Відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 09.01.2018 № 17 «Про науково-методичний супровід професійного розвитку педагогічних та керівних кадрів освіти Запорізької області у міжкурсовий період у 2018 році на базі комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради» (додаток 1 «Графік проведення семінарів для педагогічних та керівних кадрів освіти Запорізької області у міжкурсовий період на 2018 рік») 16 травня 2018 року на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР відбувся обласний семінар «Безперервна екологічна освіта: післядипломний аспект».

Участь у роботі семінару взяли керівники міських та районних методичних об’єднань вчителів, які викладають екологію та курс за вибором «Екологія рідного краю». Дякуємо за активну участь керівникам методичних об’єднань вчителя м. Запоріжжя, м. Мелітополя, Пологівського району, Оріхівського району, Веселівського райоу, Веселівської ОТГ, Василівського району, Гуляйпільського рацйону та Новомиколаївської селищної ради.

Питання, які розглядались на семінарі:

1. Особливості формування екологічної компетентності в межах шкільного курсу біологія. (Корж О.П., доцент, к.б.н.)

2. Аналіз роботи МО вчителів, які викладають курс «Екологія» та курс за вибором «Екологія рідного краю» за 2017-2018 н.р. (Савіч І.О., ст. викладач)

3. Планування роботи вчителів, які викладають курси екологічної спрямованості та курс за вибором «Екологія рідного краю» на 2018-2019 н.р.(Савіч І.О., ст. викладач)

Додаткові матеріали:

- Результати участі учнів закладів освіти м. Запоріжжя та Запорізької області в обласному та Всеукраїнському етапі учнівської олімпіади з екології 2013-2018 р.р.

ОЛІМПІАДА З ЕКОЛОГІЇ

- Макет інформаційного збірника за результатами облансого етапу учнівької оліміпади з екології 2017-2018 н.р.

макет збірника

- списко учасникв тренінгу "Електронні засоби навчання в роботі вчителя екології"

список учасників тренінгу


                              Дякуємо за співпрацю!!!

Місце проведення:

м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 57-А, КЗ «ЗОІППО» ЗОР, I корпус, ауд. 33.

Організатори семінару:

Корж Олександр Павлович, доцент кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР, кандидат біологічних наук, доцент;

Савіч Ірина Олександрівна, старший викладач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Контакти: - кафедра дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін: (061) 236 – 30 – 96;

- навчальний відділ: (061) 233 – 40 – 91

- e-mail: irina7775@gmail.com