Архівна Заповікі:Отказ от ответственности

Материал из Архівна Заповікі
Версия от 20:23, 19 октября 2010; Dominic28 (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

ЗапоВікі - це віртуальна енциклопедія з відкритим змістом, являється добровільною спільнотою людей та груп, які створюють загальну базу людських знань.

Ніхто з авторів, учасників, адміністраторів, операторів та осіб, як-небудь ще пов'язаних з Вікі, не несе відповідальність за появу неточної або неправдивої інформації, а також за використання вами даних, які містяться на цих веб-сторінках або знайдених за посиланнями з них.

Будь ласка, візьміть до уваги, що вся інформація, яка знаходиться тут, надана вільно, як акт доброї волі, без укладення будь-яких домовленостей чи договорів між вами та власниками або користувачами даного сайту, власниками серверів, на яких він розміщений, адміністраторами проекту або ким-то ще, будь-яким чином пов'язані з цим або спорідненими йому проектами, які договори можуть стати предметом прямих претензій.

Будь-які торгові марки, знаки і назви товарів, служб і організацій, права на дизайн, авторські та суміжні права, що згадуються, використовуються або цитуються в статтях, належать їх законним власникам. Їхнє використання тут не дає вам право на будь-яке інше використання, крім передбаченого авторами статей у відповідності зі схемою ліцензування GFDL. Ви несете відповідальність за використання цих та подібних матеріалів.

Вікі не може нести відповідальність за будь-який нанесений збиток, так як є добровільним співтовариством, вільно організованим для створення відкритих освітніх, культурних та інформаційних ресурсів. Інформація надається як акт доброї волі і не існує угоди або акта про наміри між вами та Вікі щодо використання або зміни інформації, що не передбаченого GNU Free Documentation License. Також ніхто в Вікі не несе відповідальності за зміну, редагування або видалення будь-якої інформації, доданої вами в Вікі або інші пов'язані з нею проекти.

Забороняється копіювання фотографій дітей або інших учасників Вікі без їхнього дозволу