Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Новини

Шановні колеги!

Командою фахівців ЗОІППО підготовлений науково-методичний посібник для вчителів 5-6 класів та керівників закладів загальної середньої освіти, в якому надані рекомендації з питань: викладання (з усіх освітніх галузей) за новим Державним стандартом базової середньої освіти, створення безпечного освітнього середовища, управлінського та психологічного супроводу освітнього процесу. В посібнику також презентований досвід пілотних закладів загальної середньої освіти Запорізької області, які протягом року впроваджували новий Державний стандарт.

Дуже сподіваємось, що наші матеріали вам будуть у нагоді та допоможуть в організації навчального процесу у 5 класах Нової української школи.

Науково-методичний посібник

З метою організованого початку нового навчального року МОН України підготувало лист «Щодо діяльності психологічної служби у системі освіти в 2022/2023 навчальному році» від 02.08.2022 р. № 1/8794-22 з рекомендаціями щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу.

Детальніше

На виконання зазначеного листа обласним науково-методичним Центром психології та соціології освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР підготовлено методичні поради стосовно застосування практичними психологами та соціальними педагогами рекомендацій в процесі укладання річного плану роботи на 2022/2023 навчальний рік.

Детальніше

Вітаємо!

Вітаємо наших коллег-співробітників обласного науково-методичного

Центру психології та соціології освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР!

За активну громадянську позицію, особистий внесок у розвиток освіти, психологічної служби у системі освіти України, плідну працю у справі навчання і виховання підростаючого покоління та самовідданість, виявлену під час воєнних дій Грамотою Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» нагороджено:

  • Подмазіна С. І., завідувача Центру;
  • Сироватко О.М, Бистрицьку Д.С., Лисак Г.Г. – методистів Центру.

Детальніше

У серпні 2022 р. відповідно до плану роботи на 2022 рік КЗ «ЗОІППО» ЗОР проводитиме навчання педагогічних працівників та керівників закладів освіти Запорізької області на тренінгах з метою підготовки до впровадження Нового Державного стандарту початкової та базової середньої освіти, реалізації Концепції «Нова українська школа».

Просимо керівників та педагогічних працівників закладів освіти, яким потрібно пройти навчання на зазначених тренінгах, до 10.08.2022 зареєструватися за посиланнями у Додатку до листа. Листи-запрошення будуть надіслані учасникам тренінгів на електронні скриньки, вказані при реєстрації (рекомендуємо перевіряти й теку «Спам»).

У додатку наведено перелік тем, за якими буде здійснюватися навчання, та категорії учасників, які запрошуються. Особливо звертаємо увагу на тренінги для вчителів 5-6 класів: курс 1 – розглядаються організаційні та нормативні питання впровадження НУШ, курс 2 – педагогічні та методичні акценти освітнього процесу в 5-6 класах.

Контактні особи:

  • Задорожкіна Яна Сергіївна, завідувач навчально-методичного центру, nnc.zoippo@gmail.com, 0964236136 (вайбер);
  • Чернікова Людмила Антонівна, проректор з навчально-методичної роботи, 0977356575 (вайбер).

Детальніше

Шановні освітяни!

Маємо приємну новину напередодні нового навчального року. Сьогодні вийшов із друку науково-методичний посібник «Здобутки освітян Запорізького регіону. Антологія перспективного педагогічного досвіду закладів освіти Запорізької області в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа», випуск 23.

Сорок п’ять освітян Запорізької області презентували освітянській спільноті власні здобутки. Антологія перспективного педагогічного досвіду закладів освіти Запорізької області висвітлює педагогічні ідеї, проблематику, технології, результати впровадження актуального досвіду в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа». Матеріали узагальнено викладачами та методистами КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Науково-методичний посібник

11-29 липня 2022 р. в межах проєкту «Асистивні технології як акселератор для дітей з особливими освітніми потребами», який підтриманий МОН України відповідно до листа від 04.11.2021 №1/19055-21 та реалізується Навчально-реабілітаційним Центром «Джерело» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), відбувся тренінг «Асистивні технології для інклюзивної освіти. Програмне забезпечення Бордмейкер». Навчання онлайн пройшли вчителі-логопеди ІРЦ Дніпровського та Шевченківського районів м. Запоріжжя Марія Андріянова, Алевтина Рінденко, Катерина Гетманенко, Людмила Маловичко та Тетяна Волошина, завідувач ОРЦПІО. За результатами заходу учасники отримали сертифікати та ліцензії для безкоштовного програмного забезпечення «Бордмейкер 7», яке наразі встановлено лише в 55 ІРЦ з 683, що існують в Україні.

Програма

Світлини

Шановні освітяни!

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 07.06.2022 № 199 «Про результати проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році» повідомляємо, що на офіційному сайті методичного відділу КЗ «ЗОІППО» ЗОР у розділі “Олімпіади” розміщено електронні дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів для переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

З 31 липня до 4 серпня 2022 р. з метою популяризації астрономічних знань та сприяння вивченню астрономії зацікавленими учнями українських шкіл відбудуться онлайн-змагання з астрономії та астрофізики – Астрономічні бої.

До участі у змаганнях запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, а також студенти молодших курсів закладів вищої освіти (які не були призерами міжнародних олімпіад в минулому), що цікавляться астрономією та астрофізикою Реєстрація .

Детальніше

18 липня 2022 р., у вівторок, щотижнева ZOOM-консультація буде присвячена допуску учасників НМТ до тимчасового екзаменаційного центру та правилам поводження в них. Ви дізнаєтесь, що обов’язково взяти з собою на тестування, а чого в жодному разі брати не можна, а також ознайомитесь з актуальними новинами щодо національного мультипредметного тесту.

Детальніше про консультацію на сайті обласного науково-методичного центру моніторингових досліджень якості освіти.

Our Visitor

006035
Users Today : 22
Users Yesterday : 37
Users Last 7 days : 217
Users Last 30 days : 770
Total Users : 6035
Views Today : 40
Views Last 30 days : 1571
Total views : 12172
Перейти до вмісту