Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Новини

19 травня 2022 року співробітники обласного науково-методичного центру інформатизації освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР провели вебінар «Цифрова та інформаційна безпека учасників освітнього процесу під час воєнного стану». На вебінарі розглянуті питання основ кібербезпеки та безпеки у соціальних мережах для педагогів та здобувачів освіти. До заходу долучились 250 учасників з різних регіонів України.
Учасники вебінару ознайомились із основними правилами, які допоможуть захиститися від атак у кіберпросторі, отримали корисні поради щодо безпечної поведінки у цифровому середовищі та рекомендації щодо використання соціальних мереж у воєнний час.

Логотип

17 травня 2022 р. відбувся вебінар «STEM-освіта як запорука формування наукового світогляду здобувачів освіти». Захід проводився співробітниками науково-дослідної лабораторії «Метапредметні засади забезпечення якості шкільної природничої освіти» (Д.Фролов. Л.Васильченко, С.Гребінь).

До роботи вебінару долучилося 60 учасників, серед яких були учителі природничо-математичних дисциплін Запорізької області та викладачі ЗОІППО.

Детальніше

Сертифікати

Логотип

17 травня 2022 р. відбувся вебінар для працівників Центрів професійного розвитку педагогічних працівників «Успішні практики реалізації основних завдань центрів професійного розвитку педагогічних працівників».

Модератори та спікери заходу – доценти кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР: Афанасьєва Т.О., завідувачка кафедри, к.психол.н., Кравченко Т.В., к.держ.упр., Чемодурова Ю.М., к.психол.н.

Питання які були винесено до обговорення:

 • Консультативно-партнерська взаємодія ЦПР ПП з ЗОІППО.
 • Організація психо-соціальної допомоги в умовах воєнногостану.
 • Управлінський супровід освітнього процесу в умовах воєнного стану.
 • Балінтовська група: інструмент для групового консультування.
 • Успішні практики консультування в умовах війни.

Учасники вебінару: 22 представника Центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

Детальніше

Логотип

Шановні колеги-освітяни!

З 16 по 23 травня 2022 р. у межах Тижня науки-2022 фахівцями КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР будуть проведені онлайн-заходи (фестиваль, майстер-клас, вебінари), присвячені актуальним питанням сучасної освіти. Учасники отримають відповідні сертифікати.

З нагоди Тижня науки-2022 планується видання випуску №48 Електронного збірника наукових праць ЗОІППО, у якому можна безкоштовно оприлюднити наукові тези з широкої тематики педагогічних досліджень. Тези необхідно надсилати до 23 травня 2022 р. на адресу nauk@zoippo.net.ua. Вимоги щодо їхнього оформлення розміщено на сайті наукового збірника

Запрошуємо до участі!

Детальніше

Логотип

18 травня 2022 р. о 15.00 в режимі онлайн відбудеться нетворкінг для вчителів фізичної культури «Техніки підтримки дітей в освітньому просторі» в межах Всеукраїнського проєкту «Перемагаємо разом». До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, керівників і вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної освіти», науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Детальніше

Логотип

17 травня 2022 р. о 14.00 відбудеться організаційний вебінар «Залучення учнів до фізичної активності в Сhallenge in Active Park», в межах проведення якого для вчителів фізичної культури передбачене навчання, підвищення кваліфікації з врученням сертифікатів. Попередня реєстрація.

Детальніше

Логотип

19 травня 2022 р. о 14-00 відбудеться вебінар «Цифрова та інформаційна безпека учасників освітнього процесу під час воєнного стану». Проводять вебінар співробітники обласного науково-методичного центру інформатизації освіти.

На вебінарі будуть розглянуті питання кібербезпеки та безпеки у соціальних мережах. До участі в заході запрошуються педагогічні працівники, зацікавлені особи. Реєстрація учасників до 17 травня 2022 року. 18 травня усі зареєстровані отримають на власну пошту покликання для приєднання до веб-конференції.

Контактні особи:

 • Здоровець Олексій Федорович, завідувач обласного науково-методичного центру інформатизації освіти, onmcio.zoippo@gmail.com, (066)28-93-303;
 • Коваленко Тетяна Михайлівна, методист обласного науково-методичного центру інформатизації освіти, onmcio.zoippo@gmail.com, (067)49-28-028;
 • Северина Любов Миколаївна, методист обласного науково-методичного центру інформатизації освіти, onmcio.zoippo@gmail.com, (095)59-84-969.

Детальніше

Шановні колеги та колежанки!

Логотип

Запрошуємо до участі в науково-методичних онлайн-заходах з певних тематичних напрямів, однак за єдиною важливою проблемою – професійне вдосконалення сучасного педагога:

 • 12.05.2022, 14.00 – всеукраїнський семінар-практикум «Реалізація компетентнісного підходу на онлайн-уроці фізичної культури».
  Реєстрація  
 • 19.05.2022, 16.00 – обласний вебінар «Розвиток професійної компетентності педагогів щодо формування культури безпечної та здорової поведінки учнів/учениць в умовах воєнного стану».
  Реєстрація  
 • 26.05.2022, 14.00 – обласний вебінар-нетворкінг «Виховання в учнів/учениць миролюбного ставлення до оточення на уроках фізичної культури в умовах воєнного стану».
  Реєстрація

Сподіваємось на зустріч! З вірою в Перемогу України!

Логотип

З 18 квітня по 4 травня 2022 р. відбулися КПК вихователів закладів дошкільної освіти компенсуючого типу (керівник Ірина Мінакова). Працювали 22 педагоги за 75-годинною програмою та 1 за 45-годинною програмою.

Намагання внести свій вклад власною сумлінною працею в перемогу та налагодження мирного життя були запорукою плідної роботи. Всі вчасно виконували завдання! Цікаві, творчі, креативні роботи вихователів в черговий раз свідчать про незламність віри в нашу Перемогу! Пишаємось Вами, колеги!

Логотип

Наразі Міністерство освіти призупинило конкурс підручників для 5 класів НУШ, але як тільки це стане можливим, його буде продовжено за стандартною процедурою, адже МОН розуміє важливість реформи НУШ.

Тож, поки ми чекаємо гарних новин, пропонуємо Вам ознайомитися детальніше з підручниками Formula! Учням потрібні підручники нового покоління! 

Детальніше

Our Visitor

003706
Users Today : 1
Users Yesterday : 30
Users Last 7 days : 231
Users Last 30 days : 1249
Skip to content