Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

«Зробімо ігрове навчання реальністю всюди – трансформуємо системи разом»

«Зробімо ігрове навчання реальністю всюди – трансформуємо системи разом»
Логотип

7-9 червня 2022 р. в м. Біллун (Королівство Данія) проходила щорічна конференція LEGO Idea Conference, організатором якої є The LEGO Foundation. Конференція об’єднала 350 практиків, науковців і урядовців з різних куточків світу для дослідження цьогорічної теми «Зробімо ігрове навчання реальністю всюди – трансформуємо системи разом» та продовжила глобальний діалог і взаємодію щодо трансформування освітніх систем. Порядок денний цьогорічної конференції передбачав розгляд трьох ключових підтем: розвиток дошкільної та початкової освіти, фінансування трансформацій в освітніх системах, підтримка дітей у кризових контекстах.

До участі у конференції у складі української делегації було запрошено проректора КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР Тетяну Гуру.

Програма конференції передбачала участь у ігрових майстер-класах провідних фахівців різних країн світу з впровадження підходу «навчання через гру», обговорення векторів подальшої співпраці з The LEGO Foundation та науковими інституціями-партнерами, рефлексивні діалог-сесії тощо.

Окрім цього, програма передбачала візити до закладів дошкільної та загальної середньої освіти, зокрема Міжнародної школи Біллуна та школи Ворбассе, де відбулося ознайомлення з особливостями освітнього процесу, зокрема системної реалізації проєктного навчання та ігрових методик.

Керівниця освітніх ініціатив The LEGO Foundation в Україні Оксана Рома під час пленарної сесії висвітлила ключові досягнення і перспективи у рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між МОН та the LEGO Foundation упродовж 12 років та підкреслила важливість продовження підтримки української системи освіти світовою спільнотою під час війни.

Тільки разом до навчання через гру!

Детальніше

Залишити відповідь

Перейти до вмісту