Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Тренінг «Освітнє середовище нової української школи (базова середня освіта)»

Тренінг «Освітнє середовище нової української школи (базова середня освіта)»

23-27 травня 2022 р. тренінг «Освітнє середовище нової української школи (базова середня освіта)» продовжив серію тренінгів для педагогів пілотних закладів Запорізької області за планом заходів з реалізації ІІ формувального етапу інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти». Тренери цього заходу: Тетяна Гура, д.психол.н., професор, проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності КЗ «ЗОІППО» ЗОР, Людмила Чернікова, к.пед.н., доцент, доцент кафедри інформатичної та технологічної освіти, вчитель-методист, Заслужений працівник освіти України, проректор з навчально-методичної роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР, Світлана Фокша, методист навчально-методичного центру КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Одним з компонентів формули Нової української школи є освітнє середовище, яке є безпечним, інклюзивним, сприяє вільному розвитку здобувачів освіти. Для базової середньої школи це питання є дуже актуальним. На тренінгу педагогам пілотних закладів Запорізької області було запропоновано узагальнений матеріал щодо нормативно-правових та науково-методичних засад організації освітнього середовища НУШ, алгоритму розбудови, підходів формування простору закладу освіти як чинника та інструмента освітньої діяльності.

На частину вебінару в межах тренінгу, в якій Людмила Чернікова висвітлювала матеріал щодо цифрового освітнього середовища та простору STEM-освіти як складових освітнього середовища, були запрошені працівники інституту.

З цікавістю учасники тренінгу ознайомилися з досвідом розбудови освітнього середовища пілотних закладів Запорізького регіону, який представили Жанна Разієвська, заступник директора КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області, та Ірина Забєйворота, заступник директора КЗ ЗСО «Кушугумська гімназія «Інтелект» Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області.  

Залишити відповідь

Перейти до вмісту